Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A borostyánlánc használata...

A borostyánlánc használata okkult dolog?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglalkozol a hozzá kapcsolt babonákkal, csak a szépsége miatt használod - akkor nem.
2009. febr. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért, milyen babonák vannak vele kapcsolatban?
2009. febr. 26. 07:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én régen olvasgattam wicca, okkult, mágia, stb. témában, de nem emlékszem rá, hogy a borostyánláncnak bármilyen jelentése lenne.
2009. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"milyen babonák vannak vele kapcsolatban?"

Nem értetted, amit mondtam: ha NEM foglalkozol azzal, milyen babonák vannak - akkor nem okkult dolog. Ha babonás vagy, az persze más kérdés.

2009. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de értettem, amit irtál a babonákkal kapcsolatban...

Csak érdekelt volna, hogy pl: ha fogzási fájdalom csillapítására használom, az ide tartozik-e.

2009. febr. 27. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

"Csak érdekelt volna, hogy pl: ha fogzási fájdalom csillapítására használom, az ide tartozik-e."

Igen: az is babona. Ha valamit csinál, akkor az placebohatás.

Mit nem lehet abból érteni, hogy CSAK az nem babona, ha a SZÉPSÉGE miatt használod?

2009. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi kedves a választ!
2009. febr. 28. 20:35
 8/8 A kérdező kommentje:
mármint a "kedves" választ
2009. febr. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!