Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Baj ha ilyen játékokkal játszok?

Baj ha ilyen játékokkal játszok?

Figyelt kérdés

Érett ember vagyok ha lehet ne az legyen az első mondat hogy "rossz hatással van rám"!

http://www.youtube.com/watch?v=qiBjEtqXttk

http://www.youtube.com/watch?v=UF1HVlcXBmA

http://www.youtube.com/watch?v=VDHmKli9CVs


2011. márc. 27. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát rég láttam ilyen beteg játékot de ha érett ember vagy nyugodtan játsz vele :)
2011. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a left4dead egy nagyonjó játék :) ezt a dead space-t nem ismerem de grafikára nagyon ottvan... sztem nem probléma feltéve ha nem intenziven csinálod... ott a munka meg az asszony gondolom én :D
2011. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hamarosan betöltöm a 18-at:)
2011. márc. 27. 15:46
 4/16 anonim ***** válasza:
Az érettségtől még messze állsz.Keresztény vagy?
2011. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A vallási oldalra tetted fel a kérdést. Így ebből a szemszögből nézve, igen, baj. Valóban az a szórakozás számodra, hogy embereket gyilkolsz? Ez nem helyes. Mielőtt ilyen játékot játszol, filmeket nézel, stb. gondolj bele, hogy Jézus is játszana-e vele, nézné-e. Nem. Így te se tedd!


manju

2011. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem embereket gyilkol, hanem gonosz zombikat, ami által megmenti a föld nevű bolygót.

A komoly véleményem az, hogy aki szereti az ilyesmiket, és bírja az idegrendszere, az játsszon velük. akiknek meg a csöpögős szerelmes filmek jönnek be, azokat nézze. De ne ítéljük el egymást, mindenki csinálja azt ami kikapcsolja.

2011. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem szokásom a kérdező reagálásán kívül válaszolni, de felhívták a figyelmem egy tévedésemre. Így átfogalmazom a válaszom azon részét, hogyha olyan játékot szeretnél játszani, ahol bárkit meg kell ölni, ne játssz vele.


manju

2011. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom én semmi kivetni valót nem találok benne. Nem igazi embert ölsz meg semmi. Ha bűnnek tartod akkor ne játssz vele,ha nem akkor játssz vele. A lényeg,hogy ami a bizonyosságod a szerint cselekedj. De egyébként ha nincs igazam nyugodtan cáfoljatok meg ;)
2011. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Most őszintén, miért lenne bűn az, ha filmeket, vagy videó játékot játszunk?

Aki szerint ez bűn, attól várnám, hogy megindokolja teológiailag is, hogy mitől lenne az?

2011. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Addig nem baj, amíg különbséget tudsz tenni valóság és képzelet között. 17 évesen azért ez már menni szokott, szóval nem baj :)
2011. márc. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!