Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az csak nekem hangzik erkölcst...

Az csak nekem hangzik erkölcstelennek, ha a pap a misén a betegeket a bűnözőkhöz hasonlítja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 15:18
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Először is, ne úgy élj ahogyan a pap, hanem úgy élj ahogyan mondja........

Másodszor egész európa leprásai a duna deltéban vannak, romániában, csak ezzel nem henceg sem a sajtó sem a média, vagyis vannak napjainkban is leprások sajnos bőven, és pont úgy lehet a leprát gyógyítani mint a rákot.....sehogy!

Az meg a paptól egyáltalán nem volt szép, de annak van igaza aki azt mondja hogy nem kell általánosítani!!


Vagy az is megtörténhet, hogy rosszul fogalmazott a pap, vagy te értetted félre!

2011. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
A probléma gyökere annyi, kérdező, hogy súlyos gondjaid vannak a szövegértelmezéssel. Vagyis funckionális analfabéta vagy. A pap nem abban az aspektusban von párhuzamot a kettő közé, amiben te gondolod, de nyilván ehhez az kéne, hogy ne légy funckionális analfabéta.
2011. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

*vagyis hogy mindkettőt kiveti a társadalom. Nyilván nem mindkettőt joggal veti ki. Ezzel a pap nem azt mondta, hogy a betegek=bűnözők, hanem azt, hogy érdemtelenül kezelik őket egy szinten, és ugyanazokon a nehézségeken mennek keresztül!

na most, neked ebből hogy jött az le, hogy egyenlőségjelet tesz a kettő közé? Erre írtam, sajnálom, de funkcionális analfabéta vagy. ne aggódj, a társadalom 30%-a az

2011. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!