Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek olyan aki nem...

Hogyan legyek olyan aki nem másokhoz hasonlítja magát?

Figyelt kérdés

Nem sok önbizalmam van, mindig másoknál rosszabbnak látom magam. Sokszor már úgy érzem, hogy inkább el sem mennék itthonról. Múltkor is vásárolni voltam, és annyi csinos jól kinéző lányt láttam, hogy legszívesebben elbújtam volna. Pedig mások szerint én is az vagyok, de mégsem hiszem el, mindig látok valami olyat amivel nem vagyok elégedett. Hogyan érezhetném jobban magam?


Párkapcsolatom sem volt még, mert úgy érzem én senkinek sem kellenék, mert vannak nálam sokkal jobbak is.


2011. jún. 29. 20:22
 1/1 anonim válasza:

Minden a kisugárzáson múlik

A fejedben kell rendet raknod, próbáld úgy nézni a világot, hogy én én vagyok, ők meg ők

emeld fel a fejed és mosolyogjanak a szemeid, nézz az emberekre kedvesen.

A legcsúnyább nő is lehet szebb, a legszebb nőnél, ha a szép nőnek üres a tekintete a csúnya nőnek pedig árad a kedvesség a szeméből, akkor változik az állás :)

Hidd el.

2011. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!