Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztyének! Megtérésetek...

Keresztyének! Megtérésetek óta követtetek el bűnt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik, aki azt mondja hogy nem :)
2011. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
12:37 és az segít valamit, ha nem teszünk semmit? ugyanolyan ez, mint a globális felmelegedés.. az emberek legyintenek a témára, de akkor jajjgatnak, ha egy hurrián elviszi a házunkat..
2011. jan. 27. 12:53
 3/11 A kérdező kommentje:
12:37 vagy ha egy rablógyilkos megölné anyádat, arra is így legyintenél, hogy ilyen az élet? mert azt megnézném xD
2011. jan. 27. 12:55
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező: igen. Csak az a különbség hogy nem próbálom magam előtt elmismásolni, hanem górcső alá veszem, és megnézem hol hibázok, hol szorul a jellemem változtatásra, és megpróbálok tenni ellene. Az egész jellemet megváltoztatja, amikor folyamatosan Jézuson tartod a szemed.
2011. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért is pontoztatok le?:-)
2011. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kitörölték a kommentárom szép
2011. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért, mit írtál?
2011. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Basszus,nem is a te kommentárod törölték ki, hanem az enyém.Azt írtam, h az a bűnöm, h az időmet vesztegetem ezen az oldalon, ami köztudott, h tele van idiótákkal:-) Valakit nagyon sértett ez a mondat:-)
2011. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A megtérés nem azt jelenti, hogy onnantól kezdve többé nem követsz el bűnt,és irány a mennyország. Ahhoz Betlehembe kellett volna születned és Jézusnak hívnának.

Én is követtem el az én megítélésem szerint kisebb bűnöket, amik lehet, hogy Isten megítélése szerint nem is olyan kicsik. Ezért kell mindennap önvizsgálatot tartanunk és őszintén megbánnunk a bűneinket. Megbánni azt jelenti, hogy ha visszaforgathatnád az időt, nem követnéd el ezeket a bűnöket, és megtennél olyanokat amiket nem tettél, pedig illett volna.

2011. jan. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bűn nélküli ember nincs,aki megkeresztelkedik,szövetséget köt az Úrral,de ettől még nem lesz szent.
2012. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!