Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan képzeled el azt a...

Hogyan képzeled el azt a helyet ahova halálod után kerülni fogsz? (ha úgy gondolod h kerülni fogsz valahova)

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 05:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszek semmilyen "földrajzi" pokolban vagy mennyben. Halálom után a testem elporlad, a lelkem nagy része megszűnik, a bennem lévő isteni szikra pedig visszamegy Istenhez. Aki ha akar, feltámaszt a feltámadáskor. Ha nem, nem baj, én akkor is jól érzem magam.
2011. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

:)


Én is eldöntöttem, reinkarnálódom. Nagy mellű, bomba csaj szeretnék lenni és lehetőleg ugyanebbe a századba, csak másik országba születnék újra. És nagyon sokat pasiznék és szeretkeznék. Sajnos most pasi vagyok, mindezekért fizetnem kell :(

2011. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Különben ez az alvás üzemmód a legjobb. Békén hagyják az embert, nincs stressz, nincs gond, nem kell enni, stb.
2011. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kefa 2000 ***** válasza:
Tisztelt Péter!Nem az a baj,hogy ebben hiszel,ha nem hogy még tanítod is ezt a blődséget,mondván,ezt van megírva!Félre értés elkerülése érdekében,felettéb tisztelem azokat a kommentjeidet,melyek tükrözik azt a kitartó tanulást,utána olvasást,keresést mit az évek alatt ennek a"témának" szántál és szánsz.Gyorsan röviden átszaladnak ezen a kérdésen holott ez a legfontosabb tisztázandó kérdés minden más csak ez után rendezhető.
2013. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kefa!


Ahol ez van megírva (Jelenések könyvében), ott a teljes emberi történelem le van írva, mégpedig igen pontosan évszámokkal igazolhatóan. Nos ha eddig minden teljesedett, akkor miért pont a vége nem?


Van egy érdekes film amit nemrégiban láttam, A Képlet Nicolas Cage főszereplésével. Kicsit hasonló a helyzet Jelenések könyvével is... ;-)


Köszönöm a tiszteleted, és kívánom neked is annak felismerését, hogy ami elsőre blődségnek látszik, az bizony lehet a valóság is...


Üdv. Péter

2013. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!