Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy tudom igazolni, hogy nem...

Hogy tudom igazolni, hogy nem vagyok katolikus vallású? Ki tud nekem ilyen igazolást adni?

Figyelt kérdés

Németországban dolgozom,nem vagyok megkeresztelve és nem vagyok tag,viszont egy félreértés miatt az lett ikszelve a bejelentkezési lapomon hogy katolikus vagyok.

Ezért ki szeretnék lépni,de igazolás nélkül nem tudnak semmit sem csinálni.


2010. nov. 25. 15:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Drága utolsó!!!

Félreértés ne essék nem azért x-eltem úgy hogy én katolikus vallású vagyok vagy bármi más,h nekem abból hasznom származzon..Sőt...egyáltalán nem is így áll a dolog!! Hanem azért mert német nyelv hiányában egy segítőm volt, aki akkor azt mondta mikor én mondtam nincs semmilyen vallásom hogy olyan nincs valamit x-elni kell.

A lényege ennyi!!!De nem is ez a kérdés,hogy miért is van ez!!!!! Hanem hogy hogy tudok egy igazolást szerezni.

2010. nov. 26. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!