Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha az Isten és a Sátán szövets...

Ha az Isten és a Sátán szövetséget kötne egymással ill. egyesülnének, akkor mi történne?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 14:42
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
a buddhizmusban viszont se Isten se Sátán
2010. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

Jól van, értem amit ledaráltatok, DE ha az Isten és a Sátán egyesülne, AKKOR MI TÖRTÉNNE?

Még mindig nem tudom a választ, bár páran próbálkoznak.-)

2010. nov. 7. 17:57
 33/53 anonim ***** válasza:

kérdező. :D


Megkaptad a választ, miszerint Isten és Sátán egy, bár Isten a minden, és Sátán csak az ő része, de mégis egyek...és amint körbenézel, láthatod mi történik...az az emberek tévedése, hogy külön veszik, nemhogy ezt a két "figurát", de úgy minden mást is a létezésben...szóval van még kérdésed? :P


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Persze hogy van kérdésem:

Ha az Isten és a Sátán szövetséget kötne egymással ill. egyesülnének, akkor mi történne?

Na ez lenne az, mert amit írtál, annak nincs semmi alapja.

2010. nov. 7. 19:37
 35/53 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de akkor én is kérdeznék...:)

mit értesz az alatt, hogy nincsen alapja annak amit mondtam? hiszen az előző oldalon szépen kifejtettem az állításomat, miszerint már alapban szövetségbe vannak. Netán annak van akkor alapja, hogy ők ketten külön személyek? Kifejthetnéd, szívesen elolvasom a meglátásodat, és akkor talán megkapod a kérdésedre is a választ. :P


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

Jól van, már úgy sincs értelme az egésznek!

Azért tettem fel a kérdést mert Gonosznak érzem magam ill. a mágiát tanulmányozom évek óta és a hatalmába kerített. Kitaláltam ezt a kérdést mint hasonlatott, hogy miképpen reagáltok, ha egy ilyen Gonosz ember mint én, ha nem is szövetséget, de hogyan nézzek az Isten tekintetébe? Egyszerűen nem akarok ill. nem engedik hogy megváljak ettől a gonosz élettől, amiben vagyok, én erre születtem, erre van beállítva az élet stílusom!

Nem akartam senkit megbántani, tényleg, csak ezt akartam leírni és ezt a kérdést feltenni!

Köszi a jóindulatot!

2010. nov. 7. 20:08
 37/53 anonim ***** válasza:

"Gonosznak érzem magam ill. a mágiát tanulmányozom évek óta és a hatalmába kerített."


Na, én azért tartalak gonosznak, de főleg tudatlannak, ha azt hiszed, hogy a mágia eredendően rossz. Ez egy nagy hülyeség.

2010. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

"ha azt hiszed, hogy a mágia eredendően rossz"


Ezt hogy érted?

2010. nov. 7. 20:21
 39/53 anonim ***** válasza:

A 20:19-es úgy érti: A mágia nem feltétlenül rossz.

Másképp mondva: Nem kategorizálható egyértelműen rossznak.

2010. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, de nem voltam benne biztos.

Köszi.

2010. nov. 7. 21:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!