Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az öngyilkosság miért bűn?

Az öngyilkosság miért bűn?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 02:02
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
vallási vagy törvényi szempontból tetted fel a kérdést ?
2010. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Vallási részével én nem fogallkoznék. Sztem az öngyilkosság egyáltalán nem gyávaság! Megnézém, hogy sokan akik itt azt írták, hogy gyávaság azok pl ki mernének e ugrani egy vonat elé vagy fel mernék e akasztani magukat és még sorolhatnám a különböző verziókat! Sztem egyáltalán nem! Szóval hihetetlen nagy bátorság kell ahhoz, hogy eldobd magadtól az életet! És az öngyilkosság igenis megoldás csak sajnos egy elég szörnyű megoldás a problémákra! Énszerintem mindenki saját maga dönti el, hogy mit kezd az életével nem más. Ha el akarja valaki dobni akkor tegye meg, de legyen rá nagyon jó indoka főleg ha családja van!
2011. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!