Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van itt olyan, akinek az...

Van itt olyan, akinek az osztályában volt öngyilkosság? Milyen volt utána a hangulat? Mit gondoltatok? Mi történt utána?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
milyen korosztályra gondolsz?középiskolásokra?
2010. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, középiskolásokra.
2010. jún. 2. 15:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Két napig ment a nagyhalál, elmaradt minden óránk. Utána ment tovább minden a megszokott módon.
2010. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt egy csaj, aki egyik nap nem jött be, a tanár mondta, hogy kiugrott az ablakon, valami fiú miatt.

Őszintén? Nekem nem hiányzott, mert nem kedveltem azt a lányt. No meg hogy a többiek mit gondoltak, hát azt nem tudom. Nem beszéltek róla, csak 2-3 napig max.

2010. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy srác akasztotta fel magát a vécében, de nem ismertük őt, mert nem osztálytársunk volt. Elég megdöbbentő és szomorú...
2010. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy volt osztálytársam 4 évvel az érettségi után ugrott vonat elé, szóval már nem középiskolában, az osztály 2/3-a ott volt, meg pár régi haver, utóbbiakkal elmentünk abba a parkba, ahol anno a sráccal szoktunk piálni, és ittunk egyet az emlékére, beszéltünk a régi időkről.
2010. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A párhuzamos osztályban egy srác balesetben halt meg. Be volt sötétítve félig, meg égett egy gyertya egy ca. egy-két hétig.
2010. jún. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Harmadikas koromban ugrott egyik osztálytársam a vonat elé, mert nme jött be neki a túlzottan önálló élet. Elhibázott döntések sorozatával tönkretette az életét és így oldotta meg. Másnap az osztályban nagy sírás-rívás, az iskolában nyomott hangulat, aznap égett egy mécses a padon, ahol ülni szokott, elmentünk a temetésére és ennyi. Pár nap múlva minden a régi kerékvágásban.
2010. jún. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Az én sulimba járt az a lány, akit Vecsésen lőtt le a barátja tavaly(2009) karácsony előtt. szörnyű volt, amikor megtudtuk, mert a hangosbemondón mondták be, hogy xy ellen aznap reggel életellenes bűncselekményt követtek el. mindenki teljesen le volt taglózva, az is megsiratta a lányt, aki nem ismerte. 2 hétig ki volt téve a képe a bejáratnál és sok-sok mécses égett, mindenki gyújthatott egyet, aki szeretett volna. a lány osztálytársai kb egy hétig csak fekete ruhában jártak. sokáig volt téma, aztán a téli szünet után elült a dolog. ha arra gondolok, hogy mi történt szegénnyel, még most is nagyon elszomorodok, pedig nem is ismertem. szerintem egy halálesetet sosem lehet úgy kezelni, hogy 2-3 napig téma volt és kész..
2010. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
nálunk betegségben halt meg egy lány....két évvel felettem járt. az osztályukban volt órám... a padja tele volt fényképekkel meg gyertyákkal, az egész osztálya sírt, már úgy tűnt rendbe fog jönni, mikor meghalt. nem volt rendes tanítás mindenki csak erről tudott beszélni...akkor volt végzős.
2010. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!