Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van itt olyan, akinek az...

Van itt olyan, akinek az osztályában volt öngyilkosság? Milyen volt utána a hangulat? Mit gondoltatok? Mi történt utána?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
ha meg akarod tenni,előtte írj egy mailt és beszélgessünk...nem bántani akarlak,csak voltam hasonló helyzetben..azóta sokat beszélgetek ilyen emberekkel..
2010. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Nálunk még 9.-ben volt egy öngyilkos srác.

Két napig sírtak a lányok, pedig azelőtt ki nem állhatták és amikor eljött a temetés napja hárman kaptunk rá meghívót mint barátok.

Osztályfőnök azt mondta, hogy 10 gyerek mehet vele legfeljebb a temetésre, hogy képviseljük az osztályt.

Nem tudom hogy jött össze, de nekünk hármónknak nem jutott hely a kocsikban hogy velük mehessünk és azt mondta osztályfőnök, hogy akkor mi maradjunk a suliban tanulni.

Nem tudom ki hogyan reagált rá, de mi fogtuk magunkat és kiszöktünk a suliból és elmentünk a temetésre.

A barátunk temetését hagyjuk ki csak amiatt, hogy a néhány lány akik azelőtt egy évig hozzá sem szóltak viháncoljanak a kocsiban meg kamuból sírjanak a temetésen?

Hát nem mi ott voltunk és osztályfőnök visszaérkezéskor elküldött minket emiatt az igazgatóhoz.

Kaptunk volna egy egy igazgatóit de kivágtam a balhét hogy a barátunk temetésére nem mehetünk el és meghívónk is van.

Miután az igazgató nem tűrte tovább a "szemtelenségemet" felhívta a szülőket akik mind nekünk adtak igazat.

Bejelentette haverom anyja, hogy ha akár csak egy csúnya nézéssel is bírálnak minket azért amit tettünk, akkor feljelentik az iskolát szabadságjogi törvény megszegéséért és azonnali hatállyal kiíratnak minket.

A vége az lett, hogy csendben maradtak a tanárok és a történelem tanár azt mondta nekünk, hogy büszke ránk hogy kiálltunk nem magunkért, hanem a társunkért.

Nagyjából ez történt.

2010. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
a felettünk lévő évfolyamon volt két éve, akkor voltak hetedikesek, hogy egy volt osztálytársuk meghalt...az egész osztály elment a temetésre, az egyik csaj röhögve ment be a ravatalozóba, meg persze mindenki nagyon szépen felöltözött, holott világéletükbe megvetették, kiröhögték a srácot...aztán mikor visszajöttek a suliba akkor ment a műsírás..persze nyilván volt, aki nem játszotta meg magát. a suliba ki volt téve egy gyertya, meg egy szál fehérrózsa.
2010. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

Nekem általános hetedikben lett öngyilkos az osztálytársam, mert megbukott. Voltunk a temetésén. Év végén történt, bizonyítványosztás után, volt időnk 2,5 hónapig emészteni a történteket.

A nyolcadik azért volt nehezebb, mert a báttya, aki előző évben került hozzánk, az osztálytársunk maradt. És ő találta meg annak idején...

2010. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12:32-es

Megadod az e-mail cimedet?

2010. jún. 11. 09:41
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Tavaj volt, hogy egy lány, aki már régebben elballgatott a suliból, meghalt. A barátja brutálisan megölte, leszúrta és megcsonkította, eléggé felzaklatott mindenkit. Mivel már nem volt a suli tanulója nem volt semmi, de azért sokan elmentek a temetésére. Én nem, de akkoriban (és még most is, ha eszembejut) gyakran gondolkodtam azon, miért kellett megtörténnie:S
2010. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

én nem a 12:30 as vagok de ha ekll megadom az emailom mert tenni akarok érteed valamit:

dorci44@citromail.hu

2010. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%

Egyik osztálytársnőnk ki akarta magát rúgatni a koleszból ,mert otthonról szeretett volna bejárni. Azt tudta,hogy öngyilkosságért azonnal kiteszik,ezért egy másik lány felvágta neki az ereit,mert ő magának nem merte. Ki is tették szegényt,később megbánta...

Persze nem halt meg.

2010. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!