Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van mentális problémás pap...

Van mentális problémás pap ismerősötök?

Figyelt kérdés
Pl szociális fóbiás, autista, vagy bármi
tegnap 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Túlzás, hogy ismerős, de a szomszéd város plébániáján van egy pap, akinek úgy tudom, hogy valami pszichés eredetű betegsége van. Nem tudom, hogy pontosan milyen betegség és azt is tudom, hogy ez később alakult ki nála. A betegsége miatt kisegítő lelkészként dolgozik, önállóan nem.
tegnap 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy pap, aki nem krhat, nem lehet családja és folyton csak fiúk között élt, az már eleve jó táptalaja a különféle problémáknak (homos..xualitás stb)....
tegnap 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha az a pap igazán hívő/elhivatott, akkor nincs mentális problémája, hiszen minden mentális probléma a másik úrtól ered..
tegnap 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudok elképzelni olyan papot, aki ne lenne mentális problémás.


Hisz pap...


Egyébként nem lenne az.

tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem minden embernek van valami gikszer a fejében, kinek kisebb, kinek nagyobb, lásd utóbbira példának néhány előttem szólót (2-4).
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs. És elég sok papot ismerek.
ma 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!