Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki feltesz egy részben vallási témájú kérdést, a nem vallásos hozzászólók többsége képtelen normális hangnemben adni választ?

2010. nov. 4. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez a tipikus, melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás esete. Felesleges azon rágódni, ki provokál kit. Értelmetlen az egész vita is, hiszen egyik fél sem tudja meggyőzni a másikat.

Ami a lényeg, az a kulturált hangnem. Valamiért vallásos válaszolók nem szoktak "f@szozni"

2010. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig jobb f*szozni, mint érvek híján nekiállni hazudozni, lásd azt a három hittérítőt, amelyik végigjárja az összes topicot, és ömleszti a marhaságát meg idézeteit.
2010. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, egy vallásos topikban miért baj az, ha vallásos emberek válaszolnak? És miért jópofa válasz az minden kérdésre, hogy nincs Isten?
2010. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én mint nem hívő , nem is nagyon nézegetem a vallással kapcsolatos kérdéseket, mert tudom , hogy nem az én véleményemre kíváncsiak, nem hozzám szól a kérdés. Mindkét oldal intoleráns, hallottam már érdekes dolgokat vallásostól és nem vallásostól is.

Ugyanakkor hozzátenném, hogy inkább a hívőkre jellemző az, hogy megpróbálják eltüntetni a nekik bármilyen módon ellentmondó véleményeket (és most nem kizárólag erre az oldalra gondolok, sőt itt ez ritkábban fordul elő)attól függetlenül hogy mit és milyen módon próbálnak mások közölni velük. Sőt gyakran még a hozzászólás lehetőségét is megszüntetik , sok interneten közölt tartalom esetén.

2010. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!