Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek letezhet ilyen?

Angelo99 kérdése:

Szerintetek letezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Letezhet olyan hogy valaki beir valakinek valamit megondolatlanul a multban regen es utoleri ot Isten haragja?
ma 12:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Lelkismeret furdalasam van es buntzdatom ezert azert kerdeztem a ti velemenyeteket a mondatot meg legyszives vedd le nem kel a balhe
ma 14:07
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz előbb el kellene tudnia valakinek olvasni, hogy én bajba kerüljek, mert kiraktam.
ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Ha valakit mélyen megbántottál és megbántad, bocsánatot is kértél, az első lépés afelé, hogy rendezni szeretnéd ezt az ügyet. Isten irgalmas, és megbocsátó. De minden tettünknek vannak következményei, ezért jó átgondolni mielőtt cselekszünk.

Uganakkor a tetteidnek a következménye nem csak Istenen múlik hanem azon, hogy akit megbántottál, milyen lépéseket fog tenni ez ügyben.


Ahogy a Biblia írja, "amit vet az ember, azt learatja"

Ez pedig nem kizárólag Istenen múlik, hanem azon is, akit megsértettél.

ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!