Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azt hiszitek, van olyan ami...

Azt hiszitek, van olyan ami nem Isten akaratából történik? a kábítószert ő találta fel mert a mi Istenuk a leghatalmassab és képes a rosszból jo csinálni. Ámen

Figyelt kérdés

tegnap 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A kábítószerek nagy része orvosi használatra alkalmas gyógyszer. Az, hogy egyesek ostoba módon visszaélnek vele, az adott embereket minősíti, nem pedig az adott szert.
tegnap 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok buta?

Feltettél egy alig értelmezhető kérdést, feltehetőleg valamilyen kábítószer hatása alatta és/vagy vallási révületben és én megpróbáltam rá értelmesen válaszolni.

Mi kifogásolni valód van a válaszomban?

tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálok mégegyszer válaszolni.

Isten szabad akaratot adott a teremtményeinek, így az a helyzet állt elő, hogy van olyan ami nem Isten akaratából történik.

A kábítószert ő “találta fel” mert ahogy már írtam ezek a szerek adott esetben hasznosak. Ópiátok nélkül a nagyobb műtéteket el sem lehetne végezni, a kokain az endoszkópos fül-orr-gégészeti műtéteknél nagyon hasznos, a varázsgomba kezeli a claster fejfájást, a cannabis pedig egy csomó betegség kezelésére alkalmas. Estig sorolhatnám. Önmagában a kábítószer nem rossz. Az, hogy te itt beállva hülye kérdéseket teszel fel, annyira már nem jó.

tegnap 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 UlfOrmson ***** válasza:
Az is Isten akarata, hogy hülyébb vagy mint a lobotomizált hintaló
tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Isten bizonyos növényeket nem arra célra teremtett, amire használják.

Az életet tőle kaptuk, ezért Ő tudja a legjobban azt, hogy mit ne fogyasszunk, amivel ártunk a szellemi és a fizikai egészségünknek.

Csak nem gondolod, hogy ezeket azért hozta létre, hogy a helytelen használata miatt jó megbüntessen?

tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 qkker1 ***** válasza:
Mi a kérdés?
tegnap 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ember fia eszik is és iszik is. Ha pedig visszatér, akkor teker egy jó cigit.

"Békesség nektek, vegyétek a szent lelket!"


Hogy pofára esnek majd néhányan, akik mondták, hogy "Uram! Uram!"


Azt kellett volna mondani: "Barátom! Barátom!"

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor majd meglátják, hogy van ott még, ahonnan a vizbőlbór trükk jött. Lesz majd oregánóból kender és lisztből kokain. De vas többé nem szúrja át a tagjait.

Pizza lesz az új kenyér, sonkás és gombás. Varázsgombás. Megszaporítja.


S néznek majd az írástudók, hogy "ki lehet ez, hát nem erre számítottunk"

El nem fogadják majd, beküldenék a pszichiátriára, elküldenék drogrehabra.

Megfognák, de a vízen járni egyikük sem tud, a fellegekben, meg még kevésbé.


Oh, a hanyatló nyugat, a nagy Babilon. ott lesz majd a csoda, de amire felismerik már tovább is állt és hét határon túl van.

Oh, a Vatikán fogja a fejét, mert az utolsó pápa ül a székiben.


Nincs többé szükség helytartókra, mert a Király hazatér a birkáihoz.

tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!