Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Embertársaim! Mit gondoltok...

Embertársaim! Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

[link]


(A vallás egy drog, miért a tiéd lenne igaz, hol van Isten? )


aug. 23. 21:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A teremtésben semmi hiba NINCS!


Ami rossz a Földön,az a bűn következménye s NEM az Alkotó hibája.


Az evolució alapvető hibái:

1.Az élővilág GNS-e őrzi a fajok határait. Keveredésük továbbszaporodásukat gátolja.

2.A tudománynak halvány gőze sincs az élet kialakulására.

3.Tapasztalatok szerint az élőlények kihalnak és visszafejlődnek s nem tökéletesednek,netán új fajok keletkeznének maguktól.

aug. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Mi hívő emberek tudjuk: Isten."

"Én nem hiszem,hogy van Isten! Én tudom!"


1. hiba

Kevered a szezont a fazonnal. Ha tudnád (erre majd a következő pontban kitérek) akkor nem lennél hívő. A hívő pusztán hisz valamit.


"Az én életemben temérdek jelét adta Isten tevékeny létezésének. Én többé nem hiszek benne,mert tudok létezéséről,"


2. hiba

Tapasztaltál valamit amik alapján te gondolsz valamit és kevered a tényeket azzal amit gondolsz.



"Nekem nincs olyan nagy arcom,hogy merném kritizálni Isten remekművét!"

Neked olyan nagy arcod van olyan beképzelt vagy hogy kijelented, hogy már pedig te biztosan tudod és nem is törődsz az egyéb lehetőségekkel.


"Az evolució alapvető hibái:"

"1.Az élővilág GNS-e őrzi a fajok határait. Keveredésük továbbszaporodásukat gátolja."

Itt arra próbálsz célozni, hogy egy macska és egy elefánt nem képes közös utódot létrehozni ami nem is része az evolúció elméletének?


"2.A tudománynak halvány gőze sincs az élet kialakulására."

Ami szintén nem része az evolúciós elméletnek ezért értelmetlen felhánytorgatni neki.


"3.Tapasztalatok szerint az élőlények kihalnak és visszafejlődnek s nem tökéletesednek,netán új fajok keletkeznének maguktól."

Milyen tapasztalatok szerint?



Ha azt akarod bebizonyítani, hogy nem tudsz semmit az evolúcióról akkor elég annyi is, hogy közlöd, hogy evolúció tagadó vagy. Nem kell bemutatni is mert köztudott, hogy az evolúció tagadók nem tudnak semmit az evolúcióról.

aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#22.


Meggyőződésem szerint én sokkal többet tudok arról,hogy mi az evolució,mint amennyit te tudsz az én életemről,Istenről,a teremtés csodájáról!

aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Rólad eddig tudom, hogy

- nem vagy tisztábban azzal, hogy mi a hit és mi a tudás

- nem vagy tisztábban azzal, hogy miről is szól az evolúció (erre a korábbi három pont a bizonyíték amik nem az evolúció hibái hanem a tudatlan szektások agymenése rendszerint)

- nem vagy tisztábban azzal, hogy mennyit tudok Istenről, teremtésről, stb. így az utóbbi kijelentésed nem csak téves de alaptalan is volt

aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Jégszív ***** válasza:
Csórikám, kissé TÚLDRAMATIZÁLJA a problémát.
aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Jégszív ***** válasza:
55%

#21.

"A teremtésben semmi hiba NINCS!"

Az eklatáns ellenpélda te magad vagy, amikor azt hiszed, hogy "gondolkodol".😁

Az ilyen fazonokra szokták mondani: VALLÁSKÁROSULT.

aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

#26.


Az ilyen fazonokra szokták mondani:istentelen.

aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Sértő!
aug. 27. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!