Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnnek számít, ha most vasárna...

Bűnnek számít, ha most vasárnap nem megyek misére, de jövő héten szerdán és vasárnap is megyek, meg nézem ma is a TV-ben?

Figyelt kérdés

Elutaztam otthonról, a faluban ahol vagyok viszont nincs mise vasárnap, csak szerdán. Jövő héten ha elmegyek misére szerdán az itteni templomba, meg majd utána otthon elmegyek vasárnap is, plusz ma nézem a misét a TV-ben, akkor az bűnnek számít?


A legközelebbi templom, ahol mise van ma, az több mint 20 km-re van tőlem.


Vagy elég az is, ha nézem a TV-ben?



aug. 18. 16:43
1 2 3 4
 1/31 kürtőskalácska ***** válasza:
39%
Dönsd el te
aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Potyondi Gergely ***** válasza:
A legjobb, hogyha erről megkérdezel egy papot.
aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Jézus megbocsát.
aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Valaki mondja már meg!


Nem igaz, hogy ezen az oldalon nem lehet normális választ kapni...

aug. 18. 17:33
 5/31 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk? Pláne, ha nincs is itt nagyon hívő ember, akinek ez a legnagyobb problémája… ezt neked kéne tudni!
aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Valláskategória b@sszus...


Másrészt nem csak nagyon hívő ember tudhatja.

aug. 18. 17:36
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy ezen az oldalon soha nem lehet egy nyomorult normális választ kapni. Amit máshol nem mernék, azt itt megkérdezhetem... Ja, kérdezni kérdezhetek, de választ hót ziher, hogy nem kapok rá.
aug. 18. 17:36
 8/31 A kérdező kommentje:
De tényleg 1 db. választ nem kaptam. 5 válaszon keresztül történő szócséplést ellenben igen.
aug. 18. 17:44
 9/31 anonim ***** válasza:
33%
Te jársz misére. Te miért nem tudod? Mégis mit vártál a gyakoritól?
aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy bűn. imádkozz, esetleg kérj bocsánatot hogy személyesen nem tudtál megjelenni. de Istennek nem az számít, hogy percre pontosan ott legyél a templomban, hanem hogy higyj benne.
aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!