Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan, akinek volt...

Van itt olyan, akinek volt már szerelmi kapcsolata plébánossal? Leírnátok, hogy történt?

Figyelt kérdés
aug. 12. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy vki ennyire, ne értse a viccet?! Aztán az összes hozzászólás erről szól 🤪 pedig azért néztem vissza, mert azt hittem, érdekes történetek lesznek.
aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
70%

Bár csak kívülről láttam több ilyet, senkinek sem ajánlanám.

A cölibátus miatt nem lehet jó vége.

Kezdődik titkolózással, bujkálással, ez talán néhány hétig izgalmas, aztán feszültséget generál. Előbb-utóbb valamelyik fél többet akar.

1:Jön a szakítás - mindig sérül bele valaki.

2:Folytatják titokban - mindkettőnek egyre rosszabb lesz, követelőzés, zsarolás, stb.

3:A pap kilép (hivatalosan) vagy kiugrik (egyszerűen csak nem törődik többet a látszattal sem, míg ki nem rúgják). Előbb-utóbb meghasonlik önmagával, hitével, és az ebből fakadó veszteséggel. Vagy "befordul", vagy a másikat hibáztatja, mindkét élet tönkre megy bele.

aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

en ismerek olyat, ahol a 3. valtozatnak jo vege lett: osszehazasodtak es stabil a hazassag, a ferjnek ertelmisegi civil foglalkozasa van

minden ember (es minden pap) mas, es mas dolgok lehetnek a hatterben

aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz kérdező? Ismerted a kormány titkosszolgálati anyagát róla?

[link]

szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!