Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van még manapság olyan fiatal...

Van még manapság olyan fiatal a mai világban, aki vallási okokból önmegtartóztató életet él? Életkort és nemet kérek szépen!

Figyelt kérdés

#paráznaság elkerülése
aug. 4. 07:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12%
34 éves vagyok, keresztény családban nőttem fel, egészen az érettségiig katolikus iskolákba kellett járnom, minden héten szentmise, hittan, bérmálkozás, minden. Kamaszkoromtól kezdve egészen a húszas éveim közepéig meg voltam győződve róla, hogy én nemhogy önmegtartóztató életet élek, hanem szuper jó keresztény vagyok, mert egyáltalán nincsenek még csak bűnös "parázna" gondolataim se senkivel kapcsolatban, még azzal se, akivel párkapcsolatban vagyok. Aztán találkoztam az "aszexualitás" szóval, utánanéztem, mit jelent, és rájöttem, hogy csupán arról van szó, hogy nem érzek szexuális vonzalmat senki iránt. Aztán idővel jobban kitágult a látóköröm, változott az istenképem, a hitről és bűnről való felfogásom, és ma már nem is vagyok katolikus.
aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is igyekszem sok szempontból. Például tartom a pénteki böjtöket is. A kort és nemet nem tartom relevánsnak.
aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 IstenGyermeke1 ***** válasza:
Igen én, s még rengeteg embert ismerek. Férfi, kort meg nem vagyok köteles megadni.
aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!