Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Fiatal keresztény lányok, ti...

Fiatal keresztény lányok, ti hogy álltok az intim szőrtelenítéshez, tanga/francia bugyi hordáshoz?

Figyelt kérdés

Érdekelne a válasz mögött rejtőző ok is.

- Például csak a bikinivonalat szőrtelenítitek, hogy ne lógjon ki a fürdőruhából, vagy teljesen. Ha teljesen, az belefér a keresztény értékrendbe?

- Ugyanez a kérdés a kihívó típusú fehérneműkkel, fürdőruhákkal.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



júl. 25. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Ennek semmi köze a kereszténységhez, amúgy.

Tangát nem hordok, mert baromi kényelmetlen. Franciát igen, mert az kényelmes, bár fazontól függ. Számomra semmi kihívó nincs benne, más meg nem látja.

A szőrtelenítés sem keresztény téma, semmit ilyesmit nem mond a keresztény teológia - vagy ilyen erővel hajat se vágjunk és a férfiak se borotválkozzanak. Én ott szoktam szőrteleníteni, ami külsőleg is látszik, mert érzékeny a bőröm és nem akarom kívozni magam.

júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
"És mondá az Úr: Ne cselekedjetek úgy, ahogy az galloknál vala. Asszony szemérmét csupaszra ne vágja, ágyékát gall ronggyal el ne takarja. Förtelem az. Bizony mondom néktek, amelyék asszony így cselekedék, az Pokol örök tüzét szenvedé vala."
júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Mi köze ennek a valláshoz? Szőtelenítek odalent is, nudista strandra járok, de nem csalom meg a párom és becsületesen élek. Nem az számít, hogy milyen idióta formalitásokat követsz, hanem hogy hogyan élsz.
júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
es13/456: "És mondá az Úr: Ne vágjátok le szőrőtöket sehol, mert a pokol tüzén fogtok elégni."
júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
43%
Már miért lenne vele baj? Keresztények vagyunk, én és a barátnőim is szőrtelenítünk, tangát hordunk, de attól ez nem az ördögtől való dolog :D Fürdőruhákkal más a helyzet, mert mindenki látja, de azért egy féltanga fürdőruci még szerintem belefér.
júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!