Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ádám és Éva meglepődött vajon...

Ádám és Éva meglepődött vajon mikor megszületett első fekete és kínai vagy roma gyerekuk?

Figyelt kérdés
júl. 24. 14:14
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Biztos azt mondták hogy milyen aranyos, de hát azért biztos fura volt nekik egy kicsit
júl. 24. 14:18
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
Ez inkább humor kategória.
júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%
Hogy születhetett volna nekik bármilyen más bőrszínű gyermekük?
júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
#3: akkor szerinted nem léteznek más bőrszínű emberek?
júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
54%

Nem, mivel nem történt ilyen.


Eleve nem léteztek.


Ha meg el is fogadjuk a mitológiát, abban sehol nincs szó erről. Máshogy szokták magyarázni (pl. Bábel tornya)

júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

5

Bábel tornya a nyelvek kialakulását magyarázza, nem a különböző rasszokat.

júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%

Persze, hogy léteznek.

Noé 3 fia, különböző területeken alapított családot.

Sém, Hám és Jáfet, de öt rassz van. A leszármazottak alkalmazkodtak a körülményekhez bőrük és genetikájuk.

Azt viszont nem tudom, hogy az új világban, a paradicsommá alakított földön milyenek leszünk? Hogy tökéletesek, az biztos!

júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

#6: "Máshogy szokták magyarázni" - mi nem érthető ezen?

Miért engem oktatsz ki, amikor világos, hogy arról írtam, mások mit gondolnak

júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

Az én elképzelésem nincs tudományosan alátámasztva,de megérthető magyarázat a különböző bőrszínek kialakulására.(Nem tudok olyan felekezetet,amelyik ezt vallaná.)


A magyarázatnak én,a "mikroevolúciót"látom.


A Föld különböző klímatikus körőlményei szelektálták a különböző testi adottságúak túlélési esélyeit.

Pl.az afrikai napsütésben csak azt nem vitte el hamar a bőrrák akiket a bőr pigment tartalma megvédett attól. A kevés napos időszakú tájakon élők között a sötét bőrű emberek nem juthattal elég D vitaminhoz s ezért rövid ideig élhettek. Ha az eszkomók tájain tágranyílt szemmel néztek,hamar megvakultak.stb.

júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem rossz elképzelés.

Már csak azt kellene megértened, hogy nincsen "mikro" evolúció. Soha, senki nem mondja azt a géneknek, hogy "eddig, és ne tovább!"

Csak evolúció létezik.


Ja, egy "mikroevolúciós" lépés: a 100 lábúakból a 6 lábú rovarok keletkezése... EGYETLEN pontmutáció. Ennél kisebb evolúció nem létezik!

júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!