Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet valaki hithű keresztény,...

Lehet valaki hithű keresztény, miközben Plejádi Fényküldött is?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban keresztényi katolikus neveltetésben részesültem.

A nagyszüleim, számos módszert alkalmaztak, hogy megtanítsanak engem a vallásos életre. Mindig is úgy éreztem, kegyetlenek velem, a szabadságom korlátozása és a bűntudat állandó vendég volt ifjúságom alatt.

Az állami középiskolában töltött éveim alatt ezek a neveltetési módszerek különösen élesen ütköztek az ottani szekuláris nézetekkel.

A fiatal felnőttkoromra érve rádöbbentem, hogy a nagyszüleim szigorúsága és rosszindulata mögött mélyebb okok húzódtak meg. Egy barátnőmhöz akartam költözni az egyetem ideje alatt, amit nagyszüleim hevesen elleneztek, szerintük az erkölcsileg romlott barátnőm engem is bele akart vonni valami sátáni szeánszba.

A kezdeti jóindulatúnak nevezhető vitából hamar dühödt üvöltözés lett, majd kibukott belőlük: bűnben fogant "zabigyerek" vagyok, és a nagyszüleim szégyene. Kitagadtak, én meg lelkileg összetörve költöztem el.

Barátnőm karjaiban találtam meg a vigaszt azon a hétvégén. Valahogy igazuk volt a nagyszüleimnek, mégis "bűnbe" vitt.

De én nem így fogtam fel.

Az egyetemen új lehetőségek nyíltak meg előttem, amit maradéktalanul kihasználtam, közben barátnőm bevezetett az eddig ismeretlen világba - az ezotériába. Barátnőm régóta foglalkozik ezzel, tőle tudtam meg azt is, hogy valójában Plejádi Fényküldött vagyok. (valószínűleg a nagyszüleim is tudtak róla, ezért igyekeztek eltitkolni a származásomat, soha nem meséltek apámról és ezért részesítettek ennyire bigott katolikus nevelésben, hogy soha ne ismerhessem meg a valódi célomat a Földön)

Ez a felfedezés alapjaiban ingatta meg a hitemet, és arra késztetett, hogy újraértékeljem a világról és önmagamról alkotott képemet.

Ez vezetett ide.

Más is van így? Milyen megoldást találhatnék?



júl. 18. 08:15
1 2
 11/15 IstenGyermeke1 ***** válasza:
35%

#10

Ezeknek a fele hazugság, a másik fele pedig szándékosan le van egyszerűsítve, hogy rossz fényben legyen bemutatva. Javaslom az egyháztörténelem tanulmányozását.

júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

#10

Az öltönyös, nyakkendős szektavezetők és tagok külsőre tipikusan Jézus kinézetűek, pont úgy öltözködnek :) Hogy a kiközösítésekről, milliomos, milliáros alapítókról ne is beszéljünk.

júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

Én a helyedben gyorsan otthagynám ezt a "barátnőt" mielőtt a pszichiátrián kötsz ki.

A Biblia meg elég egyszerűen tilt minden ilyesmit.

júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az igazság az,hogy halvány gőzöm sincs milyen egy Plejádi Fényküldött . Igazából nem is hozott lázba az irányzat.


Egy fontos elv:


Keresztény az,aki krisztusi,vagyis Krisztus olyan követője,aki erkölcsében,gondolkozásában, életével követi Krisztust.


Ha egy Plejádi Fényküldött ilyen,akkor igen,lehetsz hithű keresztény.


Nyilvánvaló,hogy temérdek istentelen vallja magát kereszténynek,pedig felvállalnak olyan tetteket,elveket,melyek ellenségesek a krisztusi hittel.

Ők Sátán hamiszászlós katonáik tudva,vagy tudatlanságukban.

júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
23%

IstenGyermeke1!


Melyik fele hazugság?

Igen végeztem egyháztörténelemből,igaz,nem katolikus teológián.


#12.


Természetesen azok a "szektavezérek,milliomosok" sem keresztények,akik nem krisztusiak,de ez NEM mentesíti a nagyegyházak istentelenjeit!

júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!