Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az baj, hogyha nekem Lucifer...

Az baj, hogyha nekem Lucifer szimpatikusabb és rokonszenvesebb, mint Isten?

Figyelt kérdés
Egyesek sötétség angyalának nevezik. Szerintem meg Lucifer, azaz Ördög a szabadság fejedelme. Sátán nem korlátoz, azt csinálsz, amit akarsz és nem várja el tőled, hogy imádjad, szolgáljad őt. A Mennyországban vég nélkül imádni és dicsérni kell az Urat és ott csak jó lehetsz. A Sátán birodalma viszont sokkal demokratikusabb, hozzá sokan bekerülhetnek. Nem köti feltételekhez a tagságot, mint Isten. Sátán úgy szeret, ahogy vagyok, nem dorgál meg, ha bűnös vagyok. Isten meg megbüntet érte. Pokolban legalább vannak jó orgiák.

júl. 17. 12:49
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
20# Te vagy a pokolba való drágám, aki másokat fenyeget, kárörvend és jobbnak hiszi magát mindenkitől. Ezen élvezkedsz, hogy mások a pokolba kerülnek és szenvednek. Undorító lény vagy.
júl. 24. 10:20
 22/26 A kérdező kommentje:
20# Semmi olyat nem tudsz mutatni, mondani nekem, amikor én szándékosan ártani akartam volna bárkinek is. És undorító vagy, hogy neked ez okoz örömet, hogy a másik elkárhozik. Te sem vagy egy keresztény ember, az biztos, csak játszod itt a nagy szentet.
júl. 24. 10:43
 23/26 A kérdező kommentje:
20# Fogalmad sincs ki vagyok. Mi ez a személyeskedő stílus? Inkább te szégyelld magad. Abszolút nem keresztényi, se nem jézusi dolog kinevetni azokat, akik a pokolba jutnak. Senki sem önszántából sétál be a pokolba, ki akarna szenvedni? Te ettől érzed magad jobb embernek, hogy ezt másik orra alá dörgölöd? Totálisan félreértelmezed a jézusi tanítást akkor.
júl. 24. 12:30
 24/26 anonim ***** válasza:
44%
Senki sem mehet a mennyországba Krisztus útja nélkül, főleg az nem aki kérkedik a Sátánnal.
júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
48%

Rajtad nincs mit félreérteni, nyíltan elénk tártad hogy pokolt kívánod, drágám.


Most meg megijedtél mert valaki elmagyarázza neked hogy az a szenvedès helyszíne, nem az örömteli orgiáké?

júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
37%

(5)

Kedves kérdező! Azt tanácsolom, hogy ne itt beszélgess erről, hiszen látod, hova vezet! Inkább olyannal beszélgess erről, akiben megbízol! Arra hallgass, aki jót akar neked, és akkor a jó irányba fogsz tartani! Ha kitartóan keresed az Igazságot, meg fogod találni.

júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!