Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért az Ábrahámi vallások...

Miért az Ábrahámi vallások lettek a legagresszívabbak?

Figyelt kérdés

jún. 29. 11:57
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Tehát akkor mit mondjunk a gyerekeknek?
júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

#41!


Csak az igazat!


Isten szereti a gyermekeket(is)!

júl. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
48%
Jó, de akkor tehát szabad puskázni matekórán vagy nem? Ha Isten szereti a gyerekeket, akkor tökmindegy, nem?
júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

#43

A szeretet nem azonos azzal, hogy a gyermek pillanatnyi vágyainak megfelelünk.

Nem élhetjük más helyett az életét. Csak az lehet cél, hogy arra segítjük, hogy saját életében magától tudjon boldogulni.

júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Szóval akkor szabad puskázni vagy nem? És ha nem, miért nem? Más is puskázik.
júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
68%

#45.


Nálam kötelező volt a puska írás.(Megtanítottam miként kell megírni.)


A nebulók meglepetésére nem volt dolgozat írás,mert az összeszedett puskákat osztályoztam le.

Azok kiosztásakor teszteltem szóban,hogy értették-e a saját puskájukon írtakat.

júl. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

#45

Szerintem ez off topic.


Egyébként kíváncsi vagyok, hogy most trollkodsz, vagy tényleg nem tudod összerakni 44-et az eredeti vallási kérdéssel.

júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Úgy kérdezek, mint egy gyerek, aki annyit tud, hogy van (vagy csak volt?) valami Jézus, és hogy a Bibliából ismerhetem meg, csak épp még a kötelező olvasmányokat se akarom elolvasni, nemhogy egy olyan vastag könyvet, mint a Biblia. Ha senki se vállalkozik rá, hogy összefoglalja nekem, akkor miért kéne, hogy érdekeljen Jézus? Akkor biztos nem is olyan fontos.


Ha viszont nem csak közvetlenül a Bibliából ismerhető meg, akkor meg miért pont a keresztény tanítással van baj? - kérdezem már felnőttként.

júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

#48


Én a fiamnak mindig adott helyzettel kapcsolatban igyekszem átadni Jézus tanításait, vagy történetének részleteit.

Egyébként az evangéliumok nem olyan hosszúak csak kell méllé néha kommentár, a mélyebb megértéshez - ez az amit már felnőttként kell odafigyelni.

Nem a keresztény tanítással van baj, hanem a "keresztény" gyakorlattal.


Hasonló ez ahhoz, ahogy annak idelyén a kommunizmussal kapcsolatban viccelődtek:

A létező "kerszténység" nem nem az ami tanít, amit tanít az meg nem a világméretű egyházszervezetekben valósul.

júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
A kétpipás szerint csak a Biblia szövege számít, ezért valójában arra vagyok kíváncsi, hogy ő mit mond erre.
júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!