Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek olyan lesz a...

Szerintetek olyan lesz a halál után, mint amilyen volt születésünk előtt?

Figyelt kérdés

Szép estét!Tudom, hogy nem lenne szabad folyamatosan ezen a kérdésen agyalnom, de egyszerűen megőrít ez a bizonytalanság! Belegondoltatok már abba, hogy mi van a halál után, vagy hogy milyen lesz a halál pillanatában?Mit fogunk érezni, amikor elmegyünk?Fel fogjuk fogni egyáltalán, hogy meghaltunk?És számotokra nem félelmetes belegondolni abba, hogy egyszer minden szerettünket örökre elveszítjük?És ti nem féltek attól a bizonyos "semmitől" , ami születésünk előtt is volt?

Bocsánat tudom sok ez így egyszerre, de minden kérdés és válasz érdekel.


jún. 27. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Szerintetek olyan lesz a halál után, mint amilyen volt születésünk előtt?"

Szerintem olyan lesz mint mikor még nem éltünk. Leállnak a sejtek és vége.


"Belegondoltatok már abba, hogy mi van a halál után, vagy hogy milyen lesz a halál pillanatában?"

A pillanat az attól is függ, hogy milyen körülmények között lesz. Az utána pedig mint írtam, legalábbis szerintem.


"Mit fogunk érezni, amikor elmegyünk?"

Biztos van valahol beszámoló, hogy mit éreztek a haláluk pillanatában az emberek amíg még tudtak beszélni. Keressél ilyeneket.



"Fel fogjuk fogni egyáltalán, hogy meghaltunk?"

Szerintem nem. Mert nem lesz rá képességünk. Leálltak a sejtek, nem működik az nincs mivel felfogni.


"És számotokra nem félelmetes belegondolni abba, hogy egyszer minden szerettünket örökre elveszítjük?"

Félelmetesnek nem mondanám. Szomorú de ki kell használni azt a kevés időt ami van. Különösen mert bármikor eljöhet az utolsó pillanat és az ember nem tudja melyik volt az.



"És ti nem féltek attól a bizonyos "semmitől" , ami születésünk előtt is volt?"

Létezésem előtt se volt félelmetes. Akkor minek féljek ha csak ugyan az lesz? :D

jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Érdekes volt olvasni minden választ.
jún. 28. 12:14
 13/13 anonim válasza:
82%
Egy a szép az életben, hogy a végére elmúlik.
tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!