Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valakinek van valami tippje...

Valakinek van valami tippje utcai evangelizációhoz? Pl. hogy kéne kezdeni, milyen kérdésekre számíthatok. Köszi a tippeket!

Figyelt kérdés

jún. 17. 00:21
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Igen voltam, és ami meglepő nem voltak visszautasítók. Persze volt akit nem érdekelt annyira, de nagyon sok nyitott ember volt. Úgy volt, hogy csapatokban voltunk, utána párokba osztottak, mivel tapasztalatlan voltam ezért olyannal kerültem egybe akinek már volt gyakorlata ilyenben. És az akomoly, hogy csak így hogy ketten voltunk is 3 ember tért meg. Meglepődtem, hogy ennyire nyitottak az emberek, mert eddig nem ezt tapasztaltam.
jún. 20. 21:20
 42/50 A kérdező kommentje:
Egy másik pár meg mondta, hogy egy sátánista srác is megtért.
jún. 20. 21:28
 43/50 anonim ***** válasza:
És ismertél valakit a csapatból vagy ismerőssel voltál párban?
jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
50%
Egy beszélgetéstől nem tér meg senki, de aranyos a naivitásod.
jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Te is evangelizalral végül vagy inkább csak imában tamogattad az evang parod? Csak azért kérdezem mert én is gondolkozok hogy jelentkezzek de nekem sincs gyakorlatom.
jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Hát az elején csak imában támogattam, de a vége felé már én is kezdtem belejönni az evangelizálásba.
jún. 20. 23:37
 47/50 anonim ***** válasza:
Megérne itt egy kérdést az, hogy van-e itt olyan keresztény, aki utcai evangélizáció által tért meg, a helyedben kiírnám.
jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
43%

És ha az derülne ki, hogy itt nincs? Attól még simán létezhetnek ilyenek.


De legtöbbször nem is egyetlen esemény kapcsán tér meg valaki, úgyhogy nem is biztos, hogy mindenkiben tudatosul, hogy pontosan mi minden (köztük az utcai evangelizáció is!) hatására tért meg.

Meg olyanok is lehetnek (az utca népe, meg az utcai evangelizálók között is), akik (többek között) pont az utcai evangelizáció hatására maradtak meg a keresztény úton.

jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

48


Akkor célszerű lenne valami okosabb módszert választania a kérdezőnek.

jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
De mondom, hogy abból, hogy itt és most nincs épp olyan, aki konkrétan így tért meg, még nem következik, hogy nem hatékony módszer.
jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!