Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire zavarna, hogy ha a barátoknak nem te vagy az első?

Figyelt kérdés

jún. 8. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés félreérthető. Nyilván nem barátot gondolt,hanem szexpartnert.


Miért jó,ha szerelmemnek én vagyok az első és utolsó?


Egy embernek,akinek több szexpartnere volt,talán kialakulhatott egy csiszolt"szexkultúrája" és partnerei közt lehet olyan,akivel a szex csodálatos, de társnak,szülőnek semmiképpen nem felel meg. Amikor végre talál egy igazi társat,-mivel nim alakulhatott ki szexkultúrája,talán nem lesz olyan jó,mint egy korábbi semmirekellővel. A sokat tapasztalt vágyhat, különleges társa helyett, arra a semmirekellőre.


Szemben azzal,aki és akivel ő az első élmény.

A csodálatos,élvezetes felfedezések partnere,akinek minden porcikája szeretnivaló.

jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Barátra gondoltam, nem szexpartnerre
jún. 9. 15:37
 13/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem így gondolom 11-es. Ha anno mással jó volt a szex, de az egy tróger, miért akarna azzal, vagy olyannal kapcsolatot építeni, és hosszabb távon élni?!

Ha az új, az aktuális, a jelenlegi partnerrel minden nem is működik profin, de az ágyon kívül tökéletes, akkor lehet dönteni, és ez már hosszabb távra szól.

jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Senior Séf ***** válasza:
52%
Közel 50 felejthető kapcsolat és egy elrontott házasság után találkoztam a mostani feleségemmel, aki szintén viharos előélettel "büszkélkedhet". 25 éve imádjuk egymást rendületlenül, és eszünkbe sem jut, hogy a párunkon kívül más is létezik ezen a sárgolyón.
jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!