Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire zavarna, hogy ha a barátoknak nem te vagy az első?

Figyelt kérdés

jún. 8. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavar, teged zavar?
jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Baratoknak?
jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
*barátodnak
jún. 8. 12:14
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 engem egyébként nem zavar, de ha nagyon sok lány volt előttem az zavar
jún. 8. 12:14
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Engem az zavarna, ha én lennék az első, mert akkor garantált lenne a megcsalás/szakítás.
jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
16 év fölött elég nehéz olyat találni, aki nincs még túl az első szerelmén, legtöbben már 13-14 évesen elkezdik, nyilván nem lesz belőle 10 éves kapcsolat, de akkor is volt már nekik valaki. Ebben a világban meg főleg ez van.
jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Engem inkább az zavarna ha én lennék az első, persze amennyibe komoly kapcsolatot keresek. Ha első vagyok valakinél előbb utóbb mást is akarni fog. Jobb egy olyannal jovot tervezni aki mar kielte magat s nem a kapcsolatban akarja majd. De ez az en velemenyem.
jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5. Neki én vagyok az első, bennem is bennem van ez.


24/N, 23/F

jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
17%
megfog/od csalni
jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
76%

Itt a kérdező szerintem szexuális módon értette az elsőt. Engem nem zavarna, sőt talán kicsit nyugodtabb is lennék, hogy úgymond nem egy ,,kezdővel" lenne az első. Köztudott tény, hogy a lányoknak fáj az első együtt lét, de ez a partnertől függ, hogy mennyire. Nyilván ha neki is az elő akkor benne van a pakliban az, hogy jobban fog fájni mivel még neki is új, illetve kellemetlen is lehet a szitu ha ott vagytok és a fiú azt se tudja mit csináljon. Nyilván én senkit sem ítélek el hiszen mindenkinek van egy első alkalom. Viszont az aki már csinálta ő nyilván jobban tudja, hogy hogyan kell ellazítani egy lányt és talán jobban észreveszi ha valami nem esik a lánynak jól.


Az meg, amit itt a kommentelők írtak a megcsalásról szerintem nem igaz. Ismerek olyat, akik 16-17 éves koruk óta együtt vannak egymásnak az elsői voltak és még mindig együtt vannak. Az, hogy hány emberrel feküdt le valaki nem befolyásolja azt, hogy hűséges e vagy sem. Ha meg akar csalni úgyis megfog.

jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!