Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény srácok, mennyire...

Keresztény srácok, mennyire zavar titeket, hogy nem ti vagytok az első a kiszemelteteknek?

Figyelt kérdés

jún. 5. 23:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Ócska kis szarjankó vagy"

Szerinted az vagyok gyökér, de miből gondolod, hogy engem ez érdekel? Vagy minek hánytad ezt ide?

jún. 8. 05:06
 12/17 anonim válasza:
61%
Nem vagyok keresztény, de attól még nem is néznék olyan lányra aki nem szűz.
jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Muzulmán vagy?
jún. 11. 16:35
 14/17 anonim válasza:
Nem. Nincs vallásom. Mondhatni ateista .
jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
31%
Engem nem érdekel a vallás, de nem vonzódom olyan lányokhoz, akik már nem ártatlanok.
júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért érdekelnek téged a keresztények?
júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
kedves kérdező! Nekem is volt hasonló kérdésem a témában, de sajnos hasonlóan hasznavehetetlen válaszokat kaptam. 22 éves fiú vagyok aki örök szüzességet fogadott önmagának. Rájöttem,hogy senkinek sem tartozunk magyarázattal azért, mert döntéseink vannak a saját testünk felett! Vallás szerint nevelkedtem,de sosem tanítottak arra,hogy egyedül, mondhatni "magányosan" kell élnem. Én mégis ezt választottam. Sokan azt gondolják, utálom a nőket, persze ez nincs így! Rengeteg női ismerősöm van, akik támogatnak az élethosszig tartó döntésemben. A szűk látáskörű negatív emberekkel meg nem szabad foglalkozni! Ők úgy is agybetegségnek fogják tartani a szűz lányokhoz való ragaszkodásunkat, miszerint én is szívesebben beszélek olyan lánnyal, aki érintetlen! kíméljük meg magunkat a felettem is válaszoló seggfejektől, merthoy nekik a nő csak eszköz a vágyaik kielégítésére. semmi más. (sajnos)
szept. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!