Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért tüntek el Jehova tanúi...

Miért tüntek el Jehova tanúi pavilonok az utcáról? Esetleg köze van a választásokhoz ?

Figyelt kérdés
jún. 2. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Oszt milyen pavilonokra gondolsz?
jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Miskolcon nem tűntek el.
jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Budapesten sem tűntek el, pár napja még láttam őket a Keletinél.
jún. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Én szoktam látni.
jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Talán hiányoznak?

Mostanában nem láttam őket, igaz, olyan forgalmas helyen sem jártam, ahol általában álldogálnak.


Mondjuk nem teljesen értem, miért számít ez az ácsorgás szolgálatnak, amikor nem csinálnak semmit, csak egymással beszélgetnek vagy a telefont nyomkodják. Nem szólítanak meg senkit, aki elmegy előttük, akkor sem, ha valaki egy percre megáll, hogy elolvassa a feliratot vagy akár a magazin borítóját. Csak állnak ott, teljesen értelmetlenül. Sokszor azt is mozdulatlanul végignézik, ha valaki praktikus segítségre szorul. Ennyi erővel plakátot is ragaszthatnának.

jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Mert egyre kevesebb embert érdekel az a zagyvaság, és tévhit elmélet amit ők hírdetnek. Az a leghihetetlenebb számomra, hogy fiatalokat is betudnak fürdetni.
jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem hihetetlen. Az elején nagyon kedvesek, befogadóak. Ha valaki elveszettnek, mellőzöttnek érzi magát, jól tud esni a törődés. Mire kiderülnek a kevésbé szép és jó dolgok, már teljesen függsz tőlük, nincsenek más barátaid, és akinek előtte nem volt egy stabil háttere, nehezen fog lemondani az érzésről, hogy tartozik valahova.
jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Reméljük végleg eltűnnek. Agymosó szekta.
jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

#5


Mert az emberek látják és ha érdekli őket akkor szólhatnak vagy elvehetnek egy kiadványt. Ha szerinted nincs értelme, akkor szólj a nagy cégeknek hogy ne reklámozzanak semmit, mert az emberek oda se bagóznak, ha nem személyesen hozzájuk mennek el

jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
#9: A legtöbb cég egyébként plakátot ragaszt, újság hirdetést ad ki, vagy kisfilmet forgat, amit tv-ben, yt-on adnak. Nem fizetnek meg embereket azért, hogy álldogáljanak a plakát mellett. Ha osztogatnak valamit, akkor azok pedig igenis megszólítanak embereket, odamennek hozzájuk, nem csak ácsorognak. Aki vallást reklámoz, az meg pláne nem csak álldogál, hanem odalép, legalább azokhoz, akik egy percre megállnak és érdeklődőnek tűnnek. Az, hogy két ember egymással társalog egy kiskocsi mellett nem fog senkit motiválni, hogy kérdezzen. Mert mások beszélgetésébe nem illik beleszólni, megszakítani azt.
jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!