Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha van egy ázsiai boltban pl...

Ha van egy ázsiai boltban pl Buddha szobor és a tulajdonos rendszeresen imádkozik előtte, megfertőzi ezzel a szoborral és a vallásgyakorlattal azokat az árukat amik a boltban eladók?

Figyelt kérdés
Vagyis démonizálja tárgyakat, démonok kötöthetnek hozzá?
máj. 31. 08:29
1 2
 11/14 Mansour ***** válasza:
Nem gond, a buddhisták sem nagyon értik, hogy a keresztények minek imádkoznak Istenhez, miközben azt mondják, hogy legyen meg az ő akarata. A buddhisták ugyanis úgy hiszik, hogy az imának hatása van a szellemi világra, tehát ha azt akarjuk, hogy Isten akarata érvényesüljön, akkor jobb ha mi nem szólunk bele a dologba... :)
jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Mansour ***** válasza:
Egyébként, Kérdező, feldobtad a napomat. Elképzeltem, ahogy a démonok belebújnak a kínai zoknikba és onnan lesnek a keresztény lelkekre. Aztán ha felhúzod a zoknit, majd kirántja a lábad, hogy leborulj valami bálvány előtt. XDDD
jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

"Ne csinálj magadnak faragott képet, és semmi hasonlót azokhoz, a melyek fenn az égben, vagy a melyek alant a földön, vagy a melyek a vizekben a föld alatt vannak. Ne imádd és ne tiszteld azokat; mert én, az Úr a te Istened, féltõn- szeretõ Isten vagyok, a ki megbüntetem az atyák vétkét a fiakban, harmad és negyediziglen, a kik engem gyûlölnek."2 Móz 20:4,5


Minden esetben Isten haragját provokálja,aki tárgyakhoz,teremtményekhez imádkozik.

jún. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mansour ***** válasza:
A buddhisták nem imádkoznak tárgyakhoz, teremtményekhez.
jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!