Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kiimádkoztam, hogy mi is...

Kiimádkoztam, hogy mi is valójában az evolúció. Istennel közvetlen kapcsolatom van és ha informácioért zörgetek megkapom. Ez érdekes lehet?

Figyelt kérdés
Isten azt mondta nekem, hogy az evolucio azért hazugság és a sátán félrevezetése mert ezeket az adatokat az evolúcióról olyan tudosok hozták létre akik valojában hibrid emberek és a nefilimek által létrehozott utódok akikről a mozes 6:1 ben olvashatunk. Bizony ezek az angyalok amikor testet öltöttek és párosodtak az ember lányokkal akkor utodokat hoztak létre akik nem haltak meg hanem megmaradtak és mivel félig angyalok ha meghalnak ugyan a pokolra kerulnek de megvan az a képességuk, hogy bármikor ember alakot tudnak felvenni. Ezek nem tudosok hanem hibridlények, ezt mondta az atya,minden olyan eszközt és adatot ők hoztak létre ami az evoluciot vizsgála így a hamis adatokra építve letudják magukat igazoltatni egy nem hibrid emberrel és a nem hibrid ember az adatok alapján amit ugye ők találtak ki leigazolják a hulyeséget így hiteles az egész evolucio, gondoljatok csak bele, mennyire Isten ellenes az evolucio, semmi isteni nincs benne és biblia ellenes ugyan van egykét ember aki megprobálja összeegyeztetni, de az sem tudja pontosan hogy mi is az egész és folyamatos kérdőjelek alakulnak ki benne. Ez egy jol kitalált mese amit ezek a nefilimek hibrid utodai mesélnek be az embernek. igazábol elkéne őket fogdosni vagy nem tudom mit kéne veluk csinálni, Lehet szolnom kéne a vatikánnak, hogy ez az informáciot imádkoztam ki az atyátol, és még az atya olyat is mondott nekem , hogy valami kiválasztott vagyok, nem tudom mire, de már beszélgettem töbször vele és ő mondta el nekem azt is amről már írtam ki kérdést, hogy a neandervölgyiek és az a sok embertípus akik álítolag kihaltak azt meg a sátán teremtette akkor amikor átvette istentől egy kis időre a helyet és megprobált ő is embert gyártani de láthatjátok h sikertelenul mert full fogyatékosok lettek, isten azt is elmondta nekem, hogy ő tökéletes embert gyártott és semmilyen neandervolgyit nem gyártott. " Ki zörget annak ajto nyilik" Jézus mondta én zörgetek informácioért és bizony ajto nyilik

2023. dec. 31. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hozzám is beszélnek hangok, csak én pszihiátriai gyógyszereket is szedek rá.
jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szp72 ***** válasza:
Amikor ilyeneket olvasok az elsô benyomásom az, hogy intelligens emberek szeretnek szórakozni. De könnyen lehet, hogy valójában nagyon is sok hülye van a világon.
jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Pombe ***** válasza:

@Kérdező: "Isten azt mondta nekem, hogy az evolucio azért hazugság és a sátán félrevezetése"


Nem. Az a Sátán volt, és te-, meg a pajtásaid idéztétek meg, és az a célotok, hogy sátánistává váljon az egész emberiség.


@Kérdező: "Ez egy jol kitalált mese amit ezek a nefilimek hibrid utodai mesélnek be az embernek."


Ezt ti találtátok ki, sátánisták.


#3: "Csak ez az egy magyarázat van az evolúciós agyrémre"


Már hogy a Sátán agyrémére, amit te adsz elő.


***


Bakker... ilyen emberek tényleg léteznek? Vagy csak hülyítenek minket? :DDD

jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Pombe ***** válasza:

#6: "Bakker 4es. A kérdező se semmi az ökörségeivel, de te meg rajta is túlteszel."


Elképesztő... :D


És ezek az emberek amúgy önmagukban életképesek? Tényleg tudnak önállóan - mondjuk - kenyeret vásárolni? Nem verik őket át minden pénztárnál? A szektavezetőjük nem rabolja le állandóan a fizetésüket? - már ha van állásuk...


Nem tudom elhinni, hogy ezek a fickók tényleg létezhetnek a valós életben is. Ilyen szintű szellemi leépülést vajon a vallási fanatizmus eme gigantikus mértéke eredményezi, vagy ezek születésüktől fogva...???

jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pombe ***** válasza:

#7: "Gondoljatok csak bele mi hétköznapi emberek mit tudunk egy ilyen gépről?"


Te nagyon ostoba! Miért? Azt tudod, hogy otthon az izzó mitől világít? Tudnál ilyen lámpát csinálni? Tudod, hogy mitől kerül ki az írásod az Internetre úgy, hogy mindenki lássa? Tudod, hogy mitől megy az autó az úton?


Mellesleg elmész egy egyetemre, és már az első fél évben fogod tudni pontosan hogyan működik ez az időmérési módszer.

[link]


Semmi boszorkányság nincs a dologban, és akár te is simán tudnál készíteni egy két hónapon belül egy ilyen "gépet", hogy ellenőrizz. Mellesleg semmi szükség ilyen gépekre, és te magad is akár egy ásóval és utazási kedvvel megáldottan kiderítheted, hogy a 6*24 óra alatti teremtés elképzelés egy tarthatatlan mese, semmi több.


Tudsz 1-től elszámolni 380 millióig? Na csak ezt kell tenned a korallpolipok építkezése által visszahagyott növekedési gyűrűkkel is. Lusta vagy egyetemet végezni, kutatni, de legalább számolni tudsz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..


És nem baj, ha elolvasod előtte, hogy számos más dologból is simán megállapítható, hogy nem csak a Föld, de akár a Nap is sokkal, de sokkal idősebb, mint 6000 év.

jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!