Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kiimádkoztam, hogy mi is...

Kiimádkoztam, hogy mi is valójában az evolúció. Istennel közvetlen kapcsolatom van és ha informácioért zörgetek megkapom. Ez érdekes lehet?

Figyelt kérdés
Isten azt mondta nekem, hogy az evolucio azért hazugság és a sátán félrevezetése mert ezeket az adatokat az evolúcióról olyan tudosok hozták létre akik valojában hibrid emberek és a nefilimek által létrehozott utódok akikről a mozes 6:1 ben olvashatunk. Bizony ezek az angyalok amikor testet öltöttek és párosodtak az ember lányokkal akkor utodokat hoztak létre akik nem haltak meg hanem megmaradtak és mivel félig angyalok ha meghalnak ugyan a pokolra kerulnek de megvan az a képességuk, hogy bármikor ember alakot tudnak felvenni. Ezek nem tudosok hanem hibridlények, ezt mondta az atya,minden olyan eszközt és adatot ők hoztak létre ami az evoluciot vizsgála így a hamis adatokra építve letudják magukat igazoltatni egy nem hibrid emberrel és a nem hibrid ember az adatok alapján amit ugye ők találtak ki leigazolják a hulyeséget így hiteles az egész evolucio, gondoljatok csak bele, mennyire Isten ellenes az evolucio, semmi isteni nincs benne és biblia ellenes ugyan van egykét ember aki megprobálja összeegyeztetni, de az sem tudja pontosan hogy mi is az egész és folyamatos kérdőjelek alakulnak ki benne. Ez egy jol kitalált mese amit ezek a nefilimek hibrid utodai mesélnek be az embernek. igazábol elkéne őket fogdosni vagy nem tudom mit kéne veluk csinálni, Lehet szolnom kéne a vatikánnak, hogy ez az informáciot imádkoztam ki az atyátol, és még az atya olyat is mondott nekem , hogy valami kiválasztott vagyok, nem tudom mire, de már beszélgettem töbször vele és ő mondta el nekem azt is amről már írtam ki kérdést, hogy a neandervölgyiek és az a sok embertípus akik álítolag kihaltak azt meg a sátán teremtette akkor amikor átvette istentől egy kis időre a helyet és megprobált ő is embert gyártani de láthatjátok h sikertelenul mert full fogyatékosok lettek, isten azt is elmondta nekem, hogy ő tökéletes embert gyártott és semmilyen neandervolgyit nem gyártott. " Ki zörget annak ajto nyilik" Jézus mondta én zörgetek informácioért és bizony ajto nyilik

2023. dec. 31. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Legfeljebb ebben az az érdekes, hogy mennyi pia után születed meg ezt a sok hülyeséget.
2023. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1+1
2023. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ezek bármikor emberalakot tudna felvenni, megmaradt ez a képességük. Csak ez az egy magyarázat van az evolúciós agyrémre
2023. dec. 31. 22:00
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Én nem szeretem Istent, nem hiszek a jóságában, nem imádkozom hozzá. És Mégis Tudom Amit Leírtál. Képzeld el tudom mit írtál le.

10 Éves Sem Voltam mikor a semmiből rájöttem hogy a bukott angyalok gyermekei játszották meg az isteneket hogy a későbbi ókori népek őket imádják és ne Istent.

Képzeld el nemcsak az Istent gyűlölöm hanem a Satant is. Bármit megtennék ( tudom hogy a gonosz a pokolba akarja vinni az embereket kínozni) hogy bosszút álljak az Ördögön amiért kísért engem. Az Istent is felhasználnám a bosszúra ha tudnám. A Satan engem mindig kísértett a rosszra és én tudom a titkát. Tudom a nefilimeket hogy ők voltak az állítólagos istenek. A nefilimek most a földönkívüliek és az evolúciót is ők hitették el az emberekkel. Az a csodás hogy pszichés beteg vagyok és mikor a leginkább elhatározom hogy leírom valahova mit tudok akkor gyötör a leginkább a betegségem. A Satan gyötör érted? Hogy ne tudjam elmondani senkinek hogy mindent tudok róla. Az isteneket, a nefilim,a földönkívüliek, az evolúció, mesterséges inteligencia, az ezotéria eredete.

Ell kell olvasni Énok könyvét. Én elolvastam és csak megerősítették abban amit magamtól tudok évek óta a Diavol munkájárol. Református vagyok de csak keresztviz szerint. Én az ortodox vallás felé hajlok. Abba hiszek. A katolikus vallást csak kihasználon hogy általa megismerjem az Ortodoxiát mert nem tudok románul. Látom a két vallás közti közös pontot és a római katolikus vallás nekem hogy mondjam. ..ha nincs ló jó a szamár is. Hinni nem tudnék benne soha. Csak arra kell nekem hogy az ortodox vallást megismerjem. Az ortodox vallást soha nem hagynám ott de a reformátust és a katolikust bármikor.

Engem azért gyötör az ördög mert tudja hogy tudom a titkait. Azt is tudom hogy a sátán ha oda kerülne a sor akkor elintézne hogy az állatokat kínozzák a szemem.elott mert tudja hogy csak.az állatokat szeretem és Isten létét is megtagadnám csak ne kínozzák az állatokat. Nagyon jól ismerem Satan szívét és tudom hogy azzal zsaroltatna hogy bántja akit szeretek mert tudja hogy nincs hitem. Ezt nagyon jól tudom.

Kétszer álmodtam az ítélet napjáról is. Elfeledett az ég, koromfekete felhők jöttek és tűz esett le. Napokig bennt kellett ülni és nem volt áram. 11 éves korom körül álmodtam amikor nem olvastam a jelenések könyvét még. A második álomnal ki akartam menni hogy hozzám be a kutyám. Akit nagyon szerettem. Én szeretem az állatokat csak az embereket nem. Két állatot nem szeretek csak, az unokatestverem kutyáit akik Anyunál maradtak mert az unokatestverem se szeretem. A többi állatot szeretem. Azt amit írtam a nefilimekrol nem tudom hogy Isten mutatta e még vagy a Satan? Ötödikes koromban éreztem a reklámai láttán hogy a Harry Potter pogány könyv és csak az ördögnek van köze hozzá.

Az Ördögön bosszút kellene áll om mert kísért. Ha csak egy embert még tudnék menteni hogy a pokolba kerüljön . ...élvezettel néznem az ördög dühét. Nekem mindegy mert én a mennyországba nem akarok pszichikai betegként szenvedni. A poklot én kibirmam de kárpótolna az hogy az ördög cselveteseitol megmentették embereket és Istenhez kerültek. Ergo legalább nem.az ördög kínozza őket. Tudom én mi van a pokolban. A Satan ott az isten. Vannak különböző torz démonok. Óriások, nagy pók, patkány, csótány, skorpió, 100 lábú, darázs, olyanok akiknek két arca van még szarva és ezek kínozzák a lelkeket. A szemükben a gyűlölet vörös lángja ég. Nekem nem kell Istenhez imádkoztam hogy tudjam mindezeket mert sajnos tudom.

2023. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes. Nekem is közvetlen kapcsolatom van istennel, és azt mondta nekem hogy baromságot beszélsz. Komolyan, még a linket is ő diktálta a tudatomba, ami által ide találtam.
2023. dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Bakker 4es. A kérdező se semmi az ökörségeivel, de te meg rajta is túlteszel. Sajnálom pajtás. Remélem rendbe jönnek a dolgaid, és el tudod engedni azokat a dolgokat amik kínoznak, és amiket te generálsz saját magadnak. Persze itt nem a mentális betegségekre gondolok, azokról nem tehetsz. Mindenesetre BUÉK, és sok sikert!
2023. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Isten egyáltalán nem ezt akarta, hogy a tudomány felé menjen a világ mert a célja, hogy minden egyes népcsoporthoz és nemzethez ejusson az evangélium, hogy Jézus másodszorra is eljöhessen. Az evoluciót akik kitalálták és a fosziliák vizsgálatát közöttük a berendezéseket mind nefilimek csinálták és dolgozták ki az anekdoktáját az evolúciónak és írták le amit aztán elfogadott a nem nefilim kutatok. Higgyétek el hogy nem emberek dolgozták ki az evolució elméletet és a kormeghatározást valamint szintúgy a fosziliák kormeghatározását sem. Gondoljatok csak bele mi hétköznapi emberek mit tudunk egy ilyen gépről? Például egy izotóp vizsgáloról amivel a kort határozzák meg? Miért vannak meggyőzödve a tudosok hogy az úgy is van ahogy azt a kormeghatározó gép múszerei alapján 4.5 milliárd évesre becsüli a földet. Egyértelmű, hogy ez istennel szembe megy az igéjével és akkor felmerül a kérdés, hogy Isten hazudott volna mikor azt mondta 6ezer éves a föld és még az a kérdés is felmerül, hogy ezeket az istentelen izotóp vizsgáló gépeket ki hozta létre és azt meri mondani hogy pontos? Egyértelműen nem emberek hozták létre mert az emberi agy fölött Isten kontrolt tud tartani ha akar és Isten soha nem hozott volna létre magától egy olyan gépet ami elbizonytalanítja még a hívőket is és arra ösztökéli hogy ne higyjük el a hatezer éves földet. Én hiszek a bibliának és tudom, hogy a föld nem több 6 ezer évnél. Ezeket a masinákat kontrolálatlan nefilimek hozták létre akik felett a sátán parancsol. Higyétek el a kormeghatározás,az evolúció, az abiogenezis és még a fene se tudja hogy ezeka hibrid tudosok mit találtak ki nem Istentöl ered.
jan. 1. 06:31
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Isten most szólt. Azt mondta, hogy sosem beszélt veled és fordulj orvoshoz.
jan. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Hidd el nekem hogy gyíkember vagy akit az intergalaktikus szabadkőműves nefilimpáholy irányít. Isten sugta a fülembe tegnap nagyvécézés közben. Ez van. Lebuktál.
jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Isten azt mondta nekem, hogy az evolucio azért hazugság és a sátán félrevezetése mert ezeket az adatokat az evolúcióról olyan tudosok hozták létre akik valojában hibrid emberek és a nefilimek által létrehozott utódok akikről a mozes 6:1 ben olvashatunk."


Ne kamuzz Édes Fiam, nem mondtam neked semmi ilyesmit.

jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!