Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen bizonyságod van arra,...

Milyen bizonyságod van arra, hogy Isten beavatkozott az életedbe? Elsősorban gyógyulások és szabadulások érdekelnek.

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 13:03
1 2
 11/17 anonim válasza:
46%
En rakos beteg voltam es meggyogyultam...ez Isten akarata is volt szerintem,nemcsak az enyem.
2010. okt. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

15:23

Köszönöm szépen! telve vagy szeretettel,és toleranciával azon emberek iránt akik máshogyan gondolkoznak,mint te....

2010. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22:28 voltam.
2010. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
52%
Szerintem van Isten. Nyirokrendszeri rákom volt, meggyógyultam, ennek már 7 éve. Nemcsak a kemoterápia kellett hozzá. S micsoda szerencsém volt: kb. 2-3 évig volt a daganat a nyakamon, láttam, hogy ott van, mégsem foglalkoztam vele. Nem fájt... szerencsére be volt tokosodva. Mi ez, ha nem Isten keze?
2010. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Semmi. Inkább a tudományoknak köszönném meg, hogy feltaláltuk az antibiotikumot és a penicillint.
2010. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
40%
Az én bizonyságaim: 10 év dohányzás után egy pillanat alatt megszabadított Isten ettől a káros szenvedélytől.Pánikbetegségből folyamatosan szabadultam.:))
2010. okt. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,miben vagy kiben hiszel... A legeredményesebb,ha jóban vagy önmagaddal és bízol szervezetedben.Ehhez azonban felvilágosultnak is kell lenned,hogy megpróbáld megszabni optimális életviteled,mert akkor megelőzheted a betegséget,ha mégis beteg lettél,erős hittel kigyógyulsz belőle!
2010. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!