Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért álmodok újra meg újra a...

Miért álmodok újra meg újra a világvégéről? Mit üzenhet?

Figyelt kérdés
Ez már a sokadik álmom, ami a világvégéről szól. Visszatérő elemek a víz, a családom vagy a párom, akiket figyelmeztetni akarok vagy elérni őket, valamint egy biblikus alak, aki elmagyarázza mi történik vagy mit kell tennem. Azért a vallás kategóriába írom és nem az ezoterikába, mert keresztény vagyok és nem pedig misztikus... szóval olyanok véleménye érdekelne, akik hisznek az Isteni suggalat által kapott álmokban, illetve akik esetleg szintén álmodnak ilyesmit.
2010. okt. 2. 09:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

17:43

Nem annyira magyarázatra voltam kíváncsi, inkább hasonló esetekről akartam olvasni. Megvalósult álmokról... stb.

De lehet rosszul tettem fel a kérdést.


17:57

Ez klassz dolog igehelyet kapni. :) Én eddig így nem kaptam üzenetet, de pl volt már hogy úgy ébredtem, hogy egy dicsőítő dalt éneklek, ami aznapra erővel és hittel töltött fel. Pedig előtte már hónapok óta nem hallottam azt a dalt.


A bölcs az álmomban beszélt hozzám. Azt mondta ígértem valamit és azt tegyem meg mielőtt elmegyek. A páromhoz indultam.


Régebbi álmaimban mást mondott. Volt hogy konkrét alak volt, pl Jézus... de most alaktalan volt, csak tudtam hogy bízhatok abban amit mond.

2010. okt. 3. 09:18
 12/14 anonim ***** válasza:

17:57-es hozzászóló vagyok. :) És tudod mi az, amit ígértél? Írtad, hogy amit ígértél, meg kell tenned. Teszel is valamit álmodban? Gondolok pl. emberek megmentésére vagy akármire.


A dalt, amit említettél, azt próbáld értelmezni, mármint a dalszövegét. Üzenet lehet benne.

2010. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos azt nem tudom mit igértem. Nem derült ki az álomból.


Sokszor ébredtem már dalolva, mindig más dalt, de már nem emlékszem mik voltak. :)

2010. okt. 3. 14:57
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia

Mostanában én is nagyon sokszor álmodok világvégéről.

de szerintem ezt befolyásolhatja h elégsok ilyen t-mákról hallunk mostanság.

Amúgy ettől Függetlenül úgy gondolom,h tényleg "valami" változás közeleg, de nem a maja naptáras dologra gondolok:D

2010. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!