Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Mit tegyek, ha úgy érzem Isten becsapott?

Figyelt kérdés

A továbbtanulásról lenne szó. Tudjátok, amikor jelentkezni kellett sokat imádkoztam ezzel kapcsolatosan Istenhez, hogy mutasson nekem utat, hogy segítsen abban, hogy jó döntést tudjak hozni és akkor úgy tűnt, hogy meg is adta a választ az imáimra. Volt tehát egy hely, egy iskola, amit ez alapján sikerült kiválasztanom. Megvoltam róla győződve, hogy Istennek is tetsző döntést hoztam, és emiatt örültem is nagyon. Viszont most legutóbb, amior utoljára volt sorrendmódosítási lehetőség, ezt a sulit én csak a 3. helyre soroltam saját döntés alapján. És mint tegnap kiderült ez a bizonyos szak, amire olyan nagy Istentől való elhivatottságot éreztem nem is indult.

Akkor most hogy van ez?

Persze mondhatjátok, hogy ez az én hibám, meg hogy nem is Istentől jött az a sugallat, ami arra ösztökélt, hogy emellett döntsék stb.. de én most akkor sem értem ezt az egészet.

Teljesen úgy érzem mintha Isten kiakarna velem tolni.



2022. júl. 22. 10:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10-es

Hittan-német tanár szak

2022. júl. 23. 09:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem véletlen, ami történt!

A hittannal nagyon mellé tudsz lőni. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy változni fog az Istennel való kapcsolatod, és emiatt a jelenlegi teológiai nézeted is!

2022. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tanárok rosszul keresnek. Értem a motiváciod de az életedre is gondolj...
2022. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!