Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel Istenben?

Hiszel Istenben?

Figyelt kérdés

Nem az a kérdés, hogy vallásosan élsz-e, hanem hogy hiszel-e a keresztény Isten létezésében?Vagy másban hiszel-e?


Én egyébként hiszek Istenben és vallásosan is élek.



2022. ápr. 27. 02:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Aha, látom aki nemmel válaszol a kérdésre, az le van pontozva :))
2022. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam. 🤷‍♂️
2022. ápr. 28. 19:37
 13/15 anonim válasza:

Látom sokan nincsenek tisztában az ateista szó jelentésével..


En egyebkent az vagyok mivel nem hiszek semmilyen termeszetfeletti dologban főleg nem "istenben"..


Szerintem a vallás pontosabban az istenhit az csak arra jo hogy egy kis remenyt ad azoknak az embereknek akik nem birjak elfogadni a halál jelenlétét és hogy az örök megsemmisülés vár rájuk mint mindegyik élőlényre..

2022. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ja és attól hogy ateista vagyok nem utálom nem vetem meg a vallásosokat azért mert ők hisznek.. ez mindenkinek a saját döntése ez magánügy.


Annó énis hívő voltam (katolikus keresztény) még megis vagyok keresztelve, első aldoztam is..


Órákig tudnék írni/beszélni arról hogy miért vagyok ateista és hogy mi a véleményem erről a dologról de ez nem az a kérdés.


Utolsó voltam

2022. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne. Nagyon nagyon nagyon szeretem őt. Amióta megtértem hozzá egyre jobbnak érzem az életem mert velem van. Köszönöm Istenem hálás vagyok Neked❤️🙏🙏
2022. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!