Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel Istenben, hiszed hogy...

Hiszel Istenben, hiszed hogy Sátán és démonok léteznek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Persze, termeszetesen :)
2021. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem dehogy
2021. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
igen, mai napig munkálkodnak majd ha meghalunk kiderül hogy elkárhozunk vagy sem addig élvezni kell életet nem tudjuk meddig élünk
2021. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Még egyenlőre nem láttam.
2021. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszek (sajnos nem tudok, perig sokszor érzem azt, hogy jó lenne, de képtelen vagyok).
2021. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%

Istent tudom hogy van. Egyszerűen csak tudom. A satant meg a demonta hiszem mert ők mennek bejevaz emberbe és attól lehet gyűlölni mást. Van aki e születésétől vagy már az anyaméhben bejemennek és van akinek később és akkortól kész irigy vagy gyűlölködő. A gyűlöletnek mindig 2 alap oka van: 1. az irigyseg,ez a legelterjedtebb. Mikor vahami miatt irigyled a kozejedben lévőket, fáj neked amikuk van. Legyen ez anyagi vagy szellemi, agyi okossag vagy az hogy boldogok mert nevetnek. Én 6 éves korom előtt irigyeltem az unokatestvéremet most is irigylem megszállottan csak más dologért hogy neki volt tamagocsi ha még playtationja és nekem nem. Ez 30 éve volt,na jó legyen 27 de óvodás voltam.

2. A büszkeség. Amikor kulombnek érzed magad vahami miatt mint más. Mondjuk más nincs megkeresztelve, szektás, nem ismeri a bibliát, szegény, rongyos ruhában jár.

Magamból kiindulva tiszta büszkeség nincs. Az is az irigysegbol táplálkozik. A rongyos tudatlan is lehet boldog vagy lehet testvére vagy tudhat olyan játékot amit én nem. A démonok így is bejemennek az emberbe és nem úgy ahogy a filmeken mutatjakm

2021. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Persze, hogy letezik Satan es a hivatala is ... ugy hivjak oket magyarul: MZP Gyurcsany Klarika :)))
2021. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Melyik vallás istenében?
2021. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván nem. :D
2021. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Bizonytalan vagyok de inkább igen mint hogy nem..
2021. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!