Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen hatással vannak ilyen...

Milyen hatással vannak ilyen bizonyítékok a hitetlenekre?

Figyelt kérdés

Sokan bizonyítékokat szeretnének. Pl. itt van egy, elég meggyőző, de még mennyi hasonló lehet a világon, titokban, ami nagy hatást gyakorolna az emberekre. Miért nem mutogatják jobban?


[link]


2021. nov. 21. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Azert nem mutogatjak mert a vilag a satan uralma alatt van nekik az a jo ha minel tobben lesznek ateisták, addig is a sok áltudománnyal meg a nasa hoaxal álomban tartsák emberek nagy részét hogy beteljesüljon a profecia amit Yahusha(Jezus) jovendolt hogy ugy lesz mint Noe napjaiba isznak, hazasodnak, esznek de semmit nem sejtenek a veszedelembol ami utoleri oket
2021. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Semmilyen hatással nincs rám, mert nem bizonyít semmit. A történelmi Jézus kutatása szempontjából érdekes, de ennyi.


A Holt-tengeri tekercsek sem bizonyítottak semmit, viszont az 1. századi zsidóságba mélyebb betekintést nyerhettünk, illetve a bibliai szövegkritikának jól jöttek a leletek.


A fentiek közül egyik sem bizonyítja a keresztény hitet csak kölcsönözhet neki némi történelmi alapot.

2021. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég meggyőző...

Miben győz ez meg?

2021. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha egy arcról letörlöd a vért, akkor még csak véletlenül sem az arc fog kirajzolódni a kendőn.

Próbáld ki festékkel, ha nem hiszed!

Ezek után nem igazán értem, miféle bizonyítékról beszélsz.

Tudod, az ateisták gondolkodni is szoktak.

2021. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Már a nyáron olvastam egy ortodox oldalon hogy Veronika megtörölte Jézus arcát és így keletkezett a legelső ikon ami nem kézzel festett. Jézus csinálta ezt a csodát hogy az emberek lássák hogy nézett ki.
2021. nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem keresztény reformátusok is elhiszik. A torinói dolgot nekem anyu mondta mert Bezi esténként a híreket meg a fokuszt. Meg régen mondta hogy megtalálták a képeket amibe temették Jézust és a képekben látszott Jézus teste és a sírnál rákaptak meg. Igaz hogy a másik kettőt is Jézus mellé temették de azoknak a teste a lélekben maradt mert nem támadtak fel.
2021. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Elírta a telefon:

Szerintem keresztény reformátusok is elhiszik. A torinói dolgot nekem anyu mondta mikor meg iskolás voltam mert anyu szokta nézni a híreket meg a Fókuszt. Mondta hogy megtalálták a lepelt amibe temették Jézust és a leplen látszott Jézus alakja és a sírnál találták meg.

Én is megkérdeztem anyutol hogyhogy nem a 2 gonosztevő holtteste és hamisítják hogy Jézus hogy hazudjanak.

Anyu azt mondta hogy nem gondolkozok rendesen mert a 2 gonosztevő nem támadt fel csak Jézus és a testük benne maradt a képekben.

2021. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Lepelben
2021. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Engem érdekelne hogy kik és mi alapján mondták meg hogy ez nem festet.

Bizonyítéknak egyébként azért sem lehet tekinteni ezt mert ez csak egy újság cikk arról hogy ezt meg azt hiszik, ide meg oda került és hasonlók.

Bizonyítéknak akkor fogják az ateisták elfogadni ha tudományos módszerekkel be lesz bizonyítva hogy az valami csoda folytán keletkezet.

2021. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Arról nem is beszélve hogy sok, sokkal élethűbb festményt láttam már.

A csodának rossz a hatásfoka? vagy szándékosan rontott a minőségen?

Ha azt akarta hogy fenn maradjon a képmása aminek semmi jelentősége nincs a vallás szempontjából akkor miért nem csinálta pontosabbra?

Ezzel az egész képes mizériával inkább csak a bálvány imádás felé tereli a dolgokat. Ha azt akarja hogy benne higgyenek akkor ahhoz nem kell hogy kép készüljön róla.


Az én szememben ez inkább csak a kapálózásra bizonyíték hogy megpróbálják mindenáron fenn tartani a vallásukat.

2021. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!