Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi volt szűz Mária foglalkozás...

Mi volt szűz Mária foglalkozása mielőtt még nem volt szűz?

Figyelt kérdés
tényleg fodrász volt?
2010. szept. 2. 13:31
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
bocsánat,nem a szüzek motoroznak,hanem a róluk elnevezett motoron motoroznak..Rómában.Tehát a szüzet mégiscsak lehet foglalkozásként érteni és nem tettem fel hülyén a kérdést se.
2010. szept. 4. 22:00
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
A VESTA szűz. A VESPA (a.m. 'dongó') robogó.
2010. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Salx Narval ***** válasza:
51%
Én úgy gondolom nem volt foglalkozása, mindent csinált amit egy ház körül kellett, egy fiatal lánynak.Előbb az apja házánál, majd Józsefénél, itt természetesen már feleség és anya ként.Nagy valószínűséggel hajat is nyírt, ha kellett.Az, hogy szűzként van emlegetve szerintem a szeplőtelen fogantatásának tudható be és nem arra utal, hogy testileg szűz maradt élete végéig.
2010. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%
Simán egy útszéli volt! Kitalált minden hülyeséget, mert nem tudta megmondani, hogy ki csinálta fel!
2010. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kb. 16 volt amikor Jézust megszülte, nem hiszem, hogy lett volna foglalkozása. Háztartásbeli volt akkor minden nő.
2010. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Dj volt, ha jól tudom.
2010. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Istenem... a szűz nem foglalkozás, a Vesta-szüzek női papok voltak, akik nyilván nem érintkeztek férfiakkal. A szűz jelentése is az, hogy nem hatolt még bele férfi (már ha nőről beszélünk:)).

Az elején azt hittem, értem a kérdést, aztán a kérdező kommentjeiből rájöttem, mégsem.

Szülés előtt-után szűz volt és mint írták, Heródes udvarában élhetett szolgálóként (bár rákerestem erre és nem találtam hirtelen).

2010. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
A római császár ágyasa volt, aztán később visszavarrták a szűzhártyáját.
2010. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Mostanra értettem meg a kérdést. Tehát te nem ismerted a szűz szó jelentését. (Azért eléggé tájékozatlan vagy...) Ez nem foglalkozás...
2010. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
dehát máshogy nincs értelme. vagy ezért kell annyira hinni benne..
2010. szept. 9. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!