Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tegnap veszítettem el az...

Tegnap veszítettem el az édesapámat. Én egyedülálló vagyok, az édesanyámmal maradtunk ketten. Tudtok bármi bíztatót mondani? Mert én kilátástalannak, és üresnek érzem az életem.

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd őszinte részvétemet. Itt most nincsenek szavak. :(
2021. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sajnálom, bár tudom hogy ezzel nem segíthetek. :(
2021. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem. Nagyon nehéz lehet.


Ugyanakkor mivel semmit sem tudunk a körülményeidről, lehetőségeidről, ezért épkézláb tanáccsal sem igen tudunk szolgálni.

2021. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hosszan tartó rákos betegség után vesztettük el.
2021. máj. 29. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Te itt vagy, mert Isten így akarta. Mindannyiunknak küldetése van itt a Földön. Azt hiszem ezért vagyunk itt. Sokszor kilàtàstalanabbnak érezzük a helyzetünket mint amilyen valójàban.

Isten segítsége közel van


Abdullah

2021. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Akkor viszont valószínűleg neki most sokkal jobb, és valószínűleg hiányoztok neki nagyon, de legalább már nincsenek fájdalmai.
2021. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám meked most maximum, hogy nyugodtan sírj, amikor csak tudsz, és ha és amikor éppen kisírtad magad, akkor próbálj meg örülni egy kicsit annak például, hogy szinte biztos, hogy lett egy olyan közbenjáród a túloldalon, aki nagyon szeret téged, és annak, hogy vége van minden fájdalmának. És talán próbálj meg arra gondolni, amit ő mondana neked most ebben a helyzetben. Kitartás!
2021. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 KZitus ***** válasza:
67%

Szia

Őszinte részvétem

Akkor te most nagyon nehéz napokat, időszakot élsz át.

Küldök neked egy pár perces filmet, egy család, a férj és feleség hányféle gyászt, milyen módon élte át, és mi vigasztalta meg őket. Talán te is találsz vigasztaló gondolatokat a számodra:

[link]

2021. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem ilyen választ vársz, de próbálj rákeresni a gyász feldolgozására. Az biztos, hogy ez egy hosszabb folyamat, és érdemes elolvasni az erre vonatkozó cikkeket, mert segíthet, hogy ne húzódjon el, ne legyen túl negatív hatása rád hosszú távon.

:(

2021. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes dolog nálad. A gyász így működik mindenkinél.

Hosszú lesz, és sokáig fog tartani, míg fel tudod ezt dolgozni, de ne csüggedj el, mindenki így van vele.

2021. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!