Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A tanúk szerint milyen hiányos...

A tanúk szerint milyen hiányossága volt Teréz anyának, ami miatt nem részesül megmentésben majd?

Figyelt kérdés
Csak igei alapon várok választ. Mert azt tudom, hogy szerintük Teréz anya nem felelt meg a követelménynek, ami alapján megmentésben részesül, de tételesen még soha senki nem volt képes elmondani, hogy miért.
2021. jan. 16. 09:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
30# És alá tudod ezt valamilyen szervezet által kiadott füzettel bizonyítani?
2021. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Alátámasztani *
2021. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

31# igen, alá tudom, de nem dolgozom helyetted. Ha én megtaláltam, akkor te is meg fogod. Minden ott van a szervezet honlapján.


De a logika is ezt diktálja, ha nem lenne leírva, hisz mit mond a szervezet az elhagyókról? Hogy elméjükben betegek és hogy Istent hagyják el ilyenkor. Tehát szerintük a talán-megmeneküléshez kell a szervezethez való tartozás.


De amúgy nem vagy semmi, hogy egy alapvető tanítást kell bizonygatnom neked :))))

Vagy ki mered jelenteni, hogy nem kell a szervezethez tartozni ahhoz, hogy valaki örök életben részesüljön?

2021. jan. 17. 13:05
 34/37 A kérdező kommentje:
No, itt pedig azt állítja a tanú, hogy a megmentéshez a szervezethez kell tartozni, Teréz anya pedig katolikus volt: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..
2021. jan. 18. 11:56
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Az hogy itt ki mit állít, teljesen mellékes. Te azt mondtad, hogy a Tanúk hivatalos oldalán azt állítják, hogy Teréz Anya nem fog feltámadni, ez pedig nem igaz! Ilyen kijelentés nincs sehol a hivatalos oldalon, mert bibliailag nem is lehet.


Az itt megadott gyk. linken is volt aki pontos, Írás szerinti választ adott a kérdésre, de te úgy néz, szándékosan értetlenkedsz, ami ha így van, akkor ezzel provokálod a Tanúkat.


SENKI sem ítélheti meg a másik embert, az ítélet Istené, hiszen Ő a szíveket is vizsgálni tudja csalhatatlan módon, ezt a Biblia világosan mondja. Ezért SENKI sem tudhatja az emberek közül, hogy Isten hogyan ítél. Az NEM EGYETLEN és minden körülményre vonatkozó feltétel, hogy Jehova egyedüli szervezetéhez tartozzon valaki, hiszen ma is meghalhat valaki úgy, hogy ÖNHIBÁJÁN KÍVÜL nem ismerte meg az igazságot Róla. Persze egészen más a helyzet, ha szándékosan és a felelőssége teljes tudatában utasította vissza Isten meghívását. De ezt mi nem tudhatjuk.



Azzal hogy te azt állítod, amit a Tanúk sohasem írtak le hivatalosan és nem is tanítanak, egyetlen hithű Tanú sem teszi, magadat járatod le. Persze tudom, így inkognitóban nem veszélyes, de mindig le fognak leplezni, sok örömöd nem lesz benne.

2021. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Pedig már itt az oldalon is le lett írva, hogy aki nem tagja a szervezetnek, az nem részesül megmentésben. Ez egy jehovista tanítás. Kár azon rugózni, hogy a sátáni szervezet állandóan változó tanítását hogy védd meg, akár ugye hazugság árán is, fenyegetéssel és rágalmazással együtt, de nyugi, nem haragszom, mert tudom, hogy ezt tanuljátok és mivel Istent nem ismeritek, semmi közötök hozzá, ezért nem is tudtok értelmesen gondolkodni. No para. Talán lesz esélyed neked is.
2021. márc. 18. 21:16
 37/37 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, semmi okod rá, mert most sem mondasz igazat! Világosan leírtam a választ az előzőekben. Ehhez képest te itt megint azzal jössz, hogy itt az oldalon valaki, valamit írt... Kit érdekel hogy itt, ki mit ír ahhoz képest, amit állítottál, vagyis hogy a Tanúk hivatalos oldalán azt írták, hogy Teréz anya nem fog feltámadni. Ez egy hazugság, amit semmivel sem tudsz alátámasztani. Persze még így is neked áll feljebb, de hát ez tipikus azoknál, akik manipulálni próbálnak ostoba eszközökkel.
2021. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!