Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A tanúk szerint milyen hiányos...

A tanúk szerint milyen hiányossága volt Teréz anyának, ami miatt nem részesül megmentésben majd?

Figyelt kérdés
Csak igei alapon várok választ. Mert azt tudom, hogy szerintük Teréz anya nem felelt meg a követelménynek, ami alapján megmentésben részesül, de tételesen még soha senki nem volt képes elmondani, hogy miért.
2021. jan. 16. 09:02
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
És akkor itt a következő kérdés, amit szintén feltettem már, hogy mi az, hogy megfelelő imádat, miből áll? Még erre sem volt soha felelet.
2021. jan. 16. 18:06
 22/37 anonim ***** válasza:

Megfelelő imádat?

Mondjuk betartjuk Isten törvényeit és utáljuk amit ő is utál (például szexuális erkölcstelenség). Hogy Jehova szerint mi a helyénvaló azt bibliában és a biblián alapuló könyvekben, füzetekben. Megjegyzem a Mózes törvény már nem vonatkozik ránk.

2021. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Teréz anya maradéktalanul megfelelt ennek. Mégsem részesül megmentésben a szervezet tanítása szerint. Tehát máris nem igaz, amit írtál.


De segítek neked: megfelelő imádat az számotokra, ha a szervezethez tartozik valaki és akkor TALÁN megmenekültök. Talán. Mert számotokra nincs kegyelem, azt is elvették tőletek.


Tudod, nagyon rossz látni, ahogy próbáltok terelni és félrebeszélni. Majdnem lehet szánni titeket, de minden a szabad akaraton múlik. Az is, hogy csak fél információt írsz le, az is, hogy a szervezetért hajlandó vagy bevállalni azt, hogy relatív hazudj és félrevezess mást, aki nem tudhatja az elején az igazat.


Ez a te döntésed. Mást nem okolhatsz.

2021. jan. 16. 20:55
 24/37 anonim ***** válasza:

Kérdező


Nagyon kedves és szeretetteljes vagy.

Teréz anya büszke lenne rád?


Kérdésben

A tanúk szerint.....


Saját valaszod


"De nem is biztos, hogy érdekel a válaszod, mert még sosem láttam egyenes választ egyetlen egy jehovistától sem"


Ha jól értem valójában nem érdekel a válaszuk - hisz mind hazug -; vagyis csak piszkálod őket.

Ezért kérdem Teréz anyu büszke lenne rád?

2021. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

Teréz anya földi feltámadásban fog részesülni,

Nem tudom miért csinálod a hülyét, amikor piszkálod a Tanúkat. Az égi feltámadásban részesülők azok, ami nem mindenkire vonatkozik, akármilyen jó ember volt.

2021. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"Nem tudom miért csinálod a hülyét, amikor piszkálod a Tanúkat."

Honnan tudod, hogy ő nincs benne a 144 000-ben, akik égi feltámadásban részesülnek?

2021. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Illetve honnan tudod, hogy nem telt meg a hely?

(egyébként is zsidó férfi az a 144 ezer, akit kiforgattok).

Tök gáz, hogy náltok az lesz kiválasztott, aki álalázatosan belemarkol a kenyérbe. Biztos a csókós polgármester meg a többiek, hogy ne legyetek bezárva...

2021. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Biztos a gyülekezetben is suttogják, hogy neked az égbe kell menned, amitől hízik a májad, de tagadod hogy majd Jehova eldönti. Abban reménykedve, hogy ilyen alázattal mindenkit még Jézust is vered...
2021. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Hát, tudod, nincs olyan világszervezet ahol mindenki tökéletes és senki nem keresi a kiskaput.
2021. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
25# a szervezet tanítása szerint ez nem igaz. Akkor most ki mond igazat? Te vagy a szervezet?
2021. jan. 17. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!