Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van remény számomra még?

Van remény számomra még?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 09:10
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
#19 Csak szimplán fogyatékos vagyok. Ha jol ertem Úrnak adtam eletem most haldoklom mert meglettem dorgalva. Jezus Krisztus menyasszonya vagyok
2020. aug. 8. 12:17
 22/28 anonim ***** válasza:

21 Szerintem, abban a helyzetben amiben jelenleg vagy a legjobbat akkor tennéd, ha totálisan őszinte vagy-én ezt tenném a helyedben.

Összeszedném a helyedben a gondolataimat, odafordulnék ahhoz akihez kell, és akinek kárt okoztam. A többit a Mindenható Istenre bíznám.


De egyet semmi képen nem tennék: hazudni, csalni, stiklizni.


Semmilyen más lehetőséged nincs: mint az őszinteség.

A te kezedben van, hogy mit fogsz tenni, annak megfelelően eszed a gyümölcsét az életedben.

2020. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22+


Egyébként az ilyen helyzetek azok, amikben megmutatkozik, hogy kit követsz, és Isten mindig gondoskodik ilyen helyzetekről, amikor elkezdi vezetni az embert.

A döntés-mindig a te kezedben van, hogy mit teszel, azt amit az Ige mond, vagy azt ami lehetőségként mutatkozik.

És emlékezz a keskeny útról, igen nehéz, és igen göröngyős.


Mt 7,13

Menjetek be a szoros kapun. Mert tágas az a kapu és széles az az út, a mely a veszedelemre visz, és sokan vannak, a kik azon járnak.

2020. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

zsolt.19-


13.

Ki veheti észre a tévedéseket? Titkos bűnöktől tisztíts meg engemet.

14.

Tartsd távol a te szolgádat a szándékosoktól; ne uralkodjanak rajtam; akkor ártatlan leszek, és tiszta leszek, sok vétektől.

15.

Legyenek kedvedre valók szájam mondásai, és az én szívem gondolatai előtted, legyenek, oh Uram, kősziklám és megváltóm.

2020. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

23+


Mt 7,14

Mert szoros az a kapu és keskeny az az út, a mely az életre visz, és kevesen vannak, a kik megtalálják azt.

2020. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Az a bunom hogy lusta vagyok es félénk nehez valtoztatni
2020. aug. 8. 12:35
 27/28 anonim ***** válasza:
A te életed. Neked kell elszámolnod vele. És mutattam a lámpással az utat neked,hogy merre menj, a többi a te dolgod.
2020. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"És mutattam a lámpással az utat neked,hogy merre menj, a többi a te dolgod."


Téged már bele kellene írni a bibliába annyira beleélted magad. Te vagy a jó pásztor aki megmutatta az utat a bűnös kérdezőnek a lámpásával.

2020. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!