Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van-e esélyem? Van-e még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esélyem? Van-e még remény számomra.

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú vagyok, akit eddig minden barátnője ATM-nek használt vagy dísznek. A 168 centis magasságommal van-e esélyem egy velem egykorú lánynál? Napra pontosan 3 éve gyúrok és van eredménye, de nem estem túlzásba. Nagyon empatikus és megértő ember vagyok. Nem párt akarok itt keresni. Azt tudom, hogy még van esélyem nőni, de most tekintsük úgy, hogy nem fogok! Szemüvegem is van, de nem állandó szemüveg és nagyon ritkán hordom. Megtudom védeni a barátnőmet és nem félek kiállni magamért. A jó képűségről nem tudok nyilatkozni, hiszen nem vagyok csúnya, de tökéletes sem vagyok. Nagyon sokat olvasom és edzem az agyamat is, mert nem egy izomagy vagyok aki többet foglalkozik a testével, mint az agyával. Nagyon ambiciózus vagyok. Eltervezem, hogy hova fogok egyetemre járni. (BME). A jövőbeli foglalkozásomat is elterveztem, katona leszek. Egyetem után megyek a tiszti főiskolára. Onnantól meg megpróbálom elérni az alezredesi rangot. Nem sajnálom a pénzt a barátnőmre, de ne bankautomata ként legyek kezelve. Szerintem romantikus alkat vagyok és imádom a randikat. Remélem aki válaszol tényleg válaszol és megpróbál értelmesen írni nekem. Ha ír valaki életkort és nemet is ha kiírná. Köszönöm előre is annak aki válaszol. 16/kétségbeesett F

2017. júl. 23. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyugalom. Ne idegeskedj, előtted az élet. Nem tudom hogy eddig milyen fajta lányokkal járhattál, de a leirtak alapján nem olyannal aki hozzád illene. Terelődött el az agyamat ezekről a gondolatokra, próbálj meg elsajátítani valamiféle új sportot vagy hangszert! Amúgy ha végeznél a BME-n akkor inkább légy mérnök mintsem katona... Hidd el, én is így voltam, lelki roncs voltam egy darabon, de most nagyjából teljes az életem. (persze egy barinő nem ártana... :D) Vedd lazábban a dolgokat, foglalkozz sokat a baráti körömmel. Majd biztosan fog szeretni téged valaki. 16F
2017. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Perfect 15/L

2017. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na basszus az autocorrect elit sok mindent xD minden rád vonatkozik.
2017. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :) De sajnos ha nem vagyok 185 centi magas, akkor nincs esélyem, mert a lányok nagyobb előnyben részesítik a magasabb fiúkat. Hiába tudom megvédeni őket, a genetikámba nem szólhatok bele.
2017. júl. 23. 16:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem simán van esélyed, ne aggódj! :) A lányok szeretik a magabiztos, határozott fiúkat. Bevallom, engem is sokszor elönt a kétségbeesés, mert szerintem még soha, egy fiúnak sem tetszettem, és kezdeményezni meg nagyon nem merek, de remélhetőleg valaki majd felfigyel rám. :) 16/L
2017. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Egy lélek társ. Nem is a nőnek kell kezdeményezni-e, hanem a férfinak. Ha meg szép vagy neked könnyebb pasit keresni, mert a fiukat nem érdekli milyen magas egy lány, csak az, hogy legyen kedves és szép.
2017. júl. 23. 17:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Megint te?-_-----
2017. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2017. júl. 26. 23:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Azalatt mire gondolsz, hogy meg tudod védeni a csajt? Jól verekszel? ó.O
2017. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Fogalmazhatunk így is, de ne úgy értsd, hogy minden szembejövőt leütök. :D
2017. aug. 24. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!