Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van-e esélyem? Van-e még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esélyem? Van-e még remény számomra.

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú vagyok, akit eddig minden barátnője ATM-nek használt vagy dísznek. A 168 centis magasságommal van-e esélyem egy velem egykorú lánynál? Napra pontosan 3 éve gyúrok és van eredménye, de nem estem túlzásba. Nagyon empatikus és megértő ember vagyok. Nem párt akarok itt keresni. Azt tudom, hogy még van esélyem nőni, de most tekintsük úgy, hogy nem fogok! Szemüvegem is van, de nem állandó szemüveg és nagyon ritkán hordom. Megtudom védeni a barátnőmet és nem félek kiállni magamért. A jó képűségről nem tudok nyilatkozni, hiszen nem vagyok csúnya, de tökéletes sem vagyok. Nagyon sokat olvasom és edzem az agyamat is, mert nem egy izomagy vagyok aki többet foglalkozik a testével, mint az agyával. Nagyon ambiciózus vagyok. Eltervezem, hogy hova fogok egyetemre járni. (BME). A jövőbeli foglalkozásomat is elterveztem, katona leszek. Egyetem után megyek a tiszti főiskolára. Onnantól meg megpróbálom elérni az alezredesi rangot. Nem sajnálom a pénzt a barátnőmre, de ne bankautomata ként legyek kezelve. Szerintem romantikus alkat vagyok és imádom a randikat. Remélem aki válaszol tényleg válaszol és megpróbál értelmesen írni nekem. Ha ír valaki életkort és nemet is ha kiírná. Köszönöm előre is annak aki válaszol. 16/kétségbeesett F

2017. júl. 23. 16:32
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia! Hidd el az hogy egy kicsit alacsonyabb vagy az átlagnál az nem baj. Ha egy lánynak megtetszik a személységed nem azt fogja nézni hogy milyen magas vagy vagy hogy van-e szemüveged ezek mind-mind nen számítanak.

Amúgy nekem azok alapján amit leírtál bejössz de nyilván nem ismerlek. 13/l

2017. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy sikerülhet.:) Nagyon sok minden, a kisugárzáson múlik, a hozzáálláson, és hogy jókor legyél jó helyen.:D Sok pici lány van aki örülne neked.
2017. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát én eddig alig találkoztam lánnyal, aki többet szeretne barátságnál. A magasságom folyamatosan változik, jelenleg 170 centi vagyok. Sokat járok társaságba, de amint rájövök, hogy csak dísznek kellek, akkor azonnal barátzónába teszem azt a lányt. Sajnos a korosztályomban alig van lány, aki bármi fajta érdeklődést mutatna irántam. :(
2017. szept. 17. 17:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy jövendőbeli katonának nem kéne emiatt itt panaszkodni.
2017. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De aggódom. Sosem jön össze nekem. Mindig a barátzónàba kötök ki, ahonnan nincs kiút. Természetesen rengeteg jó barátságot kötöttem ezzel és innen is gyakori kérdésekről szedtem pár barátot.
2017. szept. 17. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!