Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A rózsafűzérnek hány színe...

A rózsafűzérnek hány színe van? És mit jlentenek a színek? Mitől függ?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak olyan rózsafűzért ismerek,amelyiknek minden szeme egyforma színű! Az pedig mindegy,hogy az egyik rózsafűzér fekete,a másik meg fehér. Egyformán kell imádkozni vele.
2010. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a színe lényegtelen
2010. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy életkorral egyenes arányosságban sötétedik a színe. Amikor kislány voltam, mindig világos fehér-gyöngyházas, krémszínű rózsafüzért kaptam ismerősöktől - Nem hiába van, hogy az idősebbeknél a sötét színű, fából vagy gyöngyből készültek vannak, esetleg átlátszó,csiszolt komolyabb darabok. A halottnak is sötét színűt adnak a kezébe, mármint a koporsóban. A múltkor akartam venni egyet ismerősömnek, kinéztem egy majdnem fekete fából készültet, ekkor hívta fel az eladó a figyelmemet, hogy nem kellene.
2010. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!