Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy csináljátok keresztény...

Hogy csináljátok keresztény egyedülállók, hogy boldogok vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem nincs senkim sajnos, se édes tesóm se gyerek, se pár se senki. Igyekszem másoknak segíteni, szeretem a gyülekezetemet, de mindenkinek családja, házassága, gyerekei vannak és így nagyon nem jó, mert saját életül van nem tartozhatom hozzájuk. Más is van így? Nem jó ennyit egyedül lenni.
2019. dec. 2. 20:49
1 2
 11/12 KZitus ***** válasza:
91%

Szia

Csak a kérdésedre válaszolva elmondja neked egy igazi keresztény mitől/hogyan elégedett és boldog:

Filippi 4:12, 13

"Tudom, milyen, amikor szűkölködik az ember, és milyen az, amikor bőven van mindene. Megtanultam a titkát annak, hogyan lehetek elégedett mindenben és minden körülmények között, akár jóllakott vagyok, akár éhezem, akár mindenem megvan, akár szűkölködöm. Mindenre megvan az erőm annak köszönhetően, aki erőt ad nekem."

Filippi 4:6, 7

"Semmi miatt ne aggódjatok, hanem mindig tárjátok a kéréseiteket Isten elé, úgy, hogy imádkoztok és könyörögtök hozzá, és közben hálát adtok neki. Így Isten békéje, amely felette áll minden gondolkodásnak, meg fogja őrizni szíveteket és gondolkodóképességeteket Krisztus Jézus által."

2019. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%

Nyugodtan lehet a lepontozás, de ettől még tény és való:


Az Isten nem adja meg a Kérdezőnek azt, amire vágyik. Szomorú, de nem segít rajta, noha eg, szuperintelligens lénynek nem lehetne nagy cucc összehozni valakivel.


Jöhet a vallásos sablonos valasz, hogy "imádkozz", de mondok én neked valamit, Kérdező:


Ha akarsz egy párt, menj és keress magadnak egyet.

2019. dec. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!