Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Imádkozna értem valaki?

Imádkozna értem valaki?

Figyelt kérdés
A problémámat nem szeretném kiírni, sokaknak talán gyerekesnek is tűnhet, viszont nagyon nagy szükségem van most Isten segítségére. Úgy érzem többször is csalódást okoztam neki, most pedig a saját hibámból kicsit pengeélen táncolok a jövőmet illetően! El vagyok keseredve. Kérlek imádkozzatok velem/ értem a következő másfél hétben! Bocsánat, hogy foglaltam egy kérdésnyi helyet :(
2010. júl. 14. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

:)

én imádkozok! :)

Ne légy elkeseredve, minden megoldódik mindig ... ! :)

2010. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De mi a baj?
2010. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az első hozzászólónak!

Konkrétumokat tényleg nem szeretnék írni, nem egy hatalmas dolog, de még is csak a jövőm a tét! Az elmúlt pár hónap folyamán többször is "alkut kötöttem" Istennel, ő ezt az alkut minden alkalommal betartotta, mindig minden számomra kedvezően alakult, én pedig úgy érzem kicsit cserben hagytam. Bűntudatom van!

Talán ezzel a "lökéssel" akar figyelmeztetni, megtanítani arra, hogy nem minden úgy van ahogy szeretném... Talán csak nem azt a sorsot szánja nekem amit én szeretnék! Nem tudom, de minden kedves olvasó imájára szükségem lesz a következő 1,5-2 hétben! :(

2010. júl. 14. 22:18
 4/16 anonim ***** válasza:
Cserébe te is imádkozz értem 22-én :)
2010. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Szívesen segítek neked akár lelkileg akár máshogy , ha elmondod mi a baj. Ne kend Istenre, és ne várd tőle a segítséget, főleg ha lehet nincs is.

Neked kell saját magadon segíteni, mi esetleg segíteni, támogatni tudunk.

2010. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Legalább priviben írd meg, mi a baj. Lehet nem is olyan nagy, csak te teszed azzá...
2010. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megint csak megköszönni tudom a válaszokat! Azt hiszem mondtam, hogy a SAJÁT hibámból vagyok olyan helyzetben amilyenben, viszont hiszek abban, hogy ha valamilyen figyelmetlenség, illetve "hülyeség" miatt nem sikerül valami, annak oka van! Lehet ezért lehurrogni, de én így gondolom! Másnak lehet valóban nem lenne nagy probléma az, amit én most annak érzek, én csak pár imát kértem azoktól, akik hisznek Isten létezésében! Akkora baj ez?
2010. júl. 15. 00:34
 8/16 anonim ***** válasza:
7%

A hívők egymás iránti szeretete


Allah Küldötte (béke legyen vele) azt mondta: „A hívők egymás iránti szeretetének, könyörületének és együttérzésének a példázata olyan, mint az a test, amelynek ha egy szerve panaszkodik, mindegyik szerv virrasztással és lázzal válaszol.”


[link]

2010. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

"Bocsánat, hogy foglaltam egy kérdésnyi helyet"

Ezért igazán nem kell bocsánatot kérned :) Persze lesz érted imádkozva :)

2010. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ma már kicsit jobban érzem magam, köszönöm mindenkinek, aki imázik értem :)
2010. júl. 15. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!