Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Privát üzenet írásakor szoktat...

Privát üzenet írásakor szoktatok-e köszönni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Ki hogy gondolja? A privát üzenet olyan, mint a komment, de csak egy ember olvassa, és ilyen alapon nem kell köszönni. Vagy, ez mégis személyesebb, és illik köszönni?

Néha privát üzenetet írok és köszönéssel kezdem, és a válaszban nincs köszönés, ami nem zavar, csak érdekes.


2019. júl. 19. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sziát! szoktam:) ja és általában mindig
2019. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam köszönni, mégha nem is így indít a másik fél. Szerintem szükséges.
2019. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első üzenetben szoktam, aztán többet nem. Baráti kalcsolatban már nem köszönök, csak mondom amit akarok.
2019. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában igen, sziával.
2019. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elkezded az üzenetírást nyilván köszönsz egy sziával, de aztán mondjuk aznap ha üzengettek továbbra is akkor már nem kell köszönni az elején. Ámbàr ha közben megint eltelt pár nap akkor illik újra köszönni.
2019. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!